ARMA 3 TAC-OPS DLC’Sİ ÇIKTI! BU DLC HAKKINDA HER ŞEY

Merhaba Arma severler! Bu yazımızda Bohemia firmasının bir oyunu olan Arma3’ün yeni dlc’si Tac Ops’tan bahsedeceğiz. Bohemia firması Arma3 çıktığından beri oyuna sürekli güncellemeler, düzeltmeler ve dlc ler getirerek hala daha oyunu oynanabilir ve güncel kılıyor, kılmaya devam ediyor.

Arma3 Tac-Ops dlc’sinde sizleri çok kaliteli bir yapay zeka bekliyor. Bu da size ekstaradan planlama ve farklı stratejiler geliştirme imkanı sunuyor. Hatta bir imkan değil mecburiyet diyebiliriz 🙂 . Bu görevlerde yabancılık çekme ihtimaliniz çok yüksek çünkü Arma3’ün bu zamana kadar oynadığınız görevlerden biraz farklı. Gene de biraz oynayınca alışacağınız aşikar fakat sıkılma diye bir durum söz konusu değil. Çünkü Arma3 bu dlc’sinde de arkadaş grubunuzla oynama izni veriyor. Bu da arkadaşlarınızla birlikte oynayarak zevkin tadını çıkaracağınız hatta ikiye, üçe katlayacağınız anlamına gelir.

Bu kadar eğlenceli bir dlc bizi şaşırtmaya devam ediyor. Bu dlc deki görevleri farklı bölüklerin gözünden oynayarak farklı bakış açılarıyla oynayabileceğimiz daha eğlenceli bir dlc’ye dönüşüyor. Dilerseniz lafı daha fazla dolandırmayalım ve Tac-Ops’taki 3 görevi kısa kısa açıklayalım. Sonrası sizin stratejinize ve oyun deneyiminize kalıyor. Fragmanı izlemeyi unutmayın 🙂 .

Beyon Hope: East Wind savaşından dokuz yıl sonra geçen bu görevde Altis ve Stratis Cumhuriyeti’ni iç savaş kasıp kavuruyor.

Stepping Stone: East Wind Krizi’ni çözmek için gönderilen NATO destek kuvvtleri stratejik olarak büyük bir öneme sahip olan Malden Adası’nı ele geçirmek zorunda.

Steel Pegasus: Nato Kuvvetleri, Altis’in işgali sırasında ikinci bir cephe açıyor!

Herkese iyi oyunlar!

Not: DLC’nin fiyatı 11.50 TL. DLC yi Steam üzerinden temin edebilirsiniz.