Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ateşe Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar?

Ana Sayfa » Metin2 » Ateşe Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar?

Ateşe Karşı Dayanıklılık

Ateşe Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar?

 

Ateşe Karşı Dayanıklılık efsunu oyuncuları üzen bir açıklama sonrası hayal kırıklığı oluşturmuştur diyebiliriz. Aslında bu efsunun işlevi konusunda kimse pek bir şey bilmemektedir. Çünkü oyun yönetiminin son olarak yaptığı açıklamada bu efsunların işlevsiz olduğu belirtilmiştir. Bazı oyuncular tarafından ise ateş diyarı olan Doyum Hwan haritasındaki ateşlere karşı etkili olduğu ve dayanıklılık sağladığı iddia edilmiştir fakat bu konuda net kanıt yoktur. Bu sebepten dolayı efsun işlevsiz olarak kabul görmektedir. Sonuç olarak Ateşe Karşı Dayanıklılık etkisiz bir efsundur.

 

 

 • Oyunun resmi şirketi olan Game Forge tarafından yapılan açıklama sonrasında efsunun işlevsiz olduğu anlaşılmıştır.
 • Oyuncular tarafından yapılan denemelerde ise diğer efsunlardan farkının olduğu, sadece ateş diyarındaki ateşlere karşı dayanıklılık sağladığı iddia edilmiştir.
 • Metin2 Private Serverlarda net olarak ne denli işlev sağladığı belirsizdir. Her oyunda oyun yönetiminin düzenlemeleri ile bu efsunlarda değişiklik yapılabilir.

 

 

Sonuç olarak;

Efsunun herhangi bir işe yaramadığı anlaşılmıştır. Oyun yönetimi tarafından yapılan açıklama bu yöndedir. Efsun işlevsizdir ve işlev sağladığı kanıtlanmamıştır. Bu sebepten dolayı oyun yönetiminin yaptığı açıklama yalanlanmamış ve kabul görmektedir.

 

Efsunların tamamının özelliklerini ayrıntılı olarak görmek için tıklayın.

Ateşe Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Clash Royale Sandık Rotasyonu 2018 Metin2 canlılık ne işe yarar? ( Yaşam Enerjisi ) Trafik cezası sorgulama ve otopark sorgulama Metin2 Gameguard İnitial Error Hatası Çözümü Metin2 Maymun Yumurtası Metin2 Tarzı Oyunlar

  FACEBOOK'TA BİZ


  Backlink alımları için lütfen iletişime geçiniz.

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır