Ateşe Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar?

Ateşe Karşı Dayanıklılık efsunu oyuncuları üzen bir açıklama sonrası hayal kırıklığı oluşturmuştur diyebiliriz. Aslında bu efsunun işlevi konusunda kimse pek bir şey bilmemektedir. Çünkü oyun yönetiminin son olarak yaptığı açıklamada bu efsunların işlevsiz olduğu belirtilmiştir. Bazı oyuncular tarafından ise ateş diyarı olan Doyum Hwan haritasındaki ateşlere karşı etkili olduğu ve dayanıklılık sağladığı iddia edilmiştir fakat bu konuda net kanıt yoktur. Bu sebepten dolayı efsun işlevsiz olarak kabul görmektedir. Sonuç olarak Ateşe Karşı Dayanıklılık etkisiz bir efsundur. Ateşe Karşı Dayanıklılık

Ateşe Karşı Dayanıklılık Efsunu ne işe yarar?

  • Oyunun resmi şirketi olan Game Forge tarafından yapılan açıklama sonrasında efsunun işlevsiz olduğu anlaşılmıştır.
  • Oyuncular tarafından yapılan denemelerde ise diğer efsunlardan farkının olduğu, sadece ateş diyarındaki ateşlere karşı dayanıklılık sağladığı iddia edilmiştir.
  • Metin2 Private Serverlarda net olarak ne denli işlev sağladığı belirsizdir. Her oyunda oyun yönetiminin düzenlemeleri ile bu efsunlarda değişiklik yapılabilir.

 

 

Sonuç olarak;

Efsunun herhangi bir işe yaramadığı anlaşılmıştır. Oyun yönetimi tarafından yapılan açıklama bu yöndedir. Efsun işlevsizdir ve işlev sağladığı kanıtlanmamıştır. Bu sebepten dolayı oyun yönetiminin yaptığı açıklama yalanlanmamış ve kabul görmektedir.

 

Efsunların tamamının özelliklerini ayrıntılı olarak görmek için tıklayın.