Battlefield V Oyununda Kardan Adam Sürprizi

İlk serisinden bu yana büyük bir çıkış yakalayan Battlefield oyunu önemli bir marka olarak halen oyun piyasasındaki varlığını sürdürüyor. Son zamanlarda yeni oyunu Battlefield V ile adından sıkça söz ettiren oyun dikkat çekici özellikleri ile birlikte geliyor. Bilinen en popüler savaş oyunlarından birisi olan bu marka yeni oyunu ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Henüz açık beta sürecinde olan oyunun oyunculara yönelik hazırladığı birçok sürpriz bulunuyor. Oyunculara sunulan bu ufak sürprizler oyun içerisinde şaşkınlık yaratabilir. Bu nedenle siz de hazırlıksız bir şekilde bu sürprizlerle karşılaşırsanız sakın şaşırmayın. Battlefield V oyununda yer alan o ufak sürpriz ise bir kardan adam yapabilme imkanıdır. Ekipçe bunu başarabilirsiniz.

KARDAN ADAM YAPARAK VAKİT GEÇİRİN

Oyunda kardan adam yapmanın mümkün olduğunu gösteren yapımcı firma ilgili özelliğin birçok oyuncu tarafından rahatlıkla kullanılabileceğini vurguluyor. Açıkçası kardan adamın çok büyük özelliklere sahip olduğunu söylemek imkansız. Ancak yapımı uzun süren kardan adam bir ekip işi olarak dikkat çekiyor. Ekibinizle birlikte uzun süre alan kardan adamı yaparak var olan özelliklerini kullanabilirsiniz. Kardan adam yapıldıktan sonra düşmanlardan birisi onu vurmadığı sürece düşmanın nereye gittiğini görebilirsiniz. Eğer düşmanlarınız kardan adamı bulamazsa işleri daha zor olacak. Sizin için gözlemcilik yapan kardan adam sadece izleme özelliğine sahiptir. Vurulduğu anda ise görevi sona eriyor diyebiliriz.

KARDAN ADAM İLE KEYİFLİ VAKİT GEÇİRİN

Oyunda ufak bir özelliğe sahip olan ancak yapması uzun süre alan kardan adam aslında bir şeyi öğretmeye çalışıyor. Burada ekip işinin ne kadar eğlenceli olduğunu ve ortaklaşa yapıla işlerin ne kadar güzel fayda sağladığını görmeniz mümkün. Bu tip oyunlarda ekip işi önemlidir. Özellikle Battlefield’in kökünde yer alan bayrağı göndere çekme özelliği bir ekip işi örneği daha olabilir. Bunun gibi birçok özelliğe sahip olan Battlefield oyunu önemli mesajlar vermeyi de ihmal etmiyor. Siz de Battlefield V oyunu ile birlikte keyifli bir ekip işi yapabilirsiniz. Aynı zamanda düşmanlarınızı yakından takip ederek yayınlanan açık beta sürümünde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.