Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması Efsunu ne işe yarar?

Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması, bu efsun oyun içerisinde gerçekten dengeleri değiştirebilecek bir efsundur fakat oyuncuların bir kısmı tarafından hiç tercih edilmemektedir. Sadece efsun hakkında yeterli bilgi sahibi olanlar bu konuda çeşitli düzenlemeler yapmaktadır ve efsunu kullanmaktadırlar. Efsunun net özelliği ise karşıdaki düşmanın size yansıttığı damagelerin yani saldırıların bir kısmını “tamamen” yansıtmayı sağlar. Tamamen kısmını tırnak içinde gösterdim çünkü karşıdan gelen saldırıların bu efsunun üzerinizde bulunduğu oranı kadarıyla tamamını absorbe eder ve darbe almazsınız. Atıyorum Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması efsunu toplam %50 olarak üzerinizde varsa ve biri ile savaşa giriyorsanız bu savaştan size yapılan 10 damageden sadece 5 tanesi size işler. Geriye kalan kısmı “miss” olarak görülür ve işlevsiz hale gelir. Zaten dikkat etmişseniz bazen kişilere vurduğunuzda “miss” diye bir yazı geliyor. İşte sebebi bundan dolayıdır.

 

  • Rakibinizden gelen atakların bir kısmını tamamen yok eder.
  • Düşman ataklarına karşı etkisi büyüktür ve savaşta sizi güçlü kılar.
  • Gelen atakları sıfıra çektiğinden dolayı kişilerin sizi etkisiz hale getirmesi zordur. Özellikle skilerde işlememe durumu olması durumunda savaşı kazanmanız daha da artar. Ek olarak hayvanlara karşı da etkilidir.
  • 100 adet saldırıda %50 efsun değeriniz varsa bu 100 saldırının 50 tanesi yok edilir. Bundan dolayı etkisi büyüktür.

 

 

Sonuç olarak;

Efsunun faydası gerçekten çok büyüktür. Efsun size gelen atakların kendi oranı kadar yok eder ve hiçbir şekilde size atağın yansıması söz konusu olmaz. Böylelikle savunmada galip gelirsiniz.

 

Efsunların tamamının özelliklerini ayrıntılı olarak görmek için tıklayın.