Clash Royale Ani Ölüm Mücadelesi Destesi ( Nasıl Kazanılır? )

clash royale ani ölüm mücadelesi

Clash Royale Ani Ölüm Mücadelesi, bildiğimiz üzere yeni gelmiş etkinliklerden bir tanesidir. Bu etkinliğin temel amacı ilk kuleyi yok etmektir. Bu mücadelede iksir 2 kat olarak işler ve ilk kuleyi yok ettiğinizde oyunu kazanmış olursunuz. Bundan dolayı seçeceğimiz desteyi zekice ayarlamamız gerekecektir. Rakipleriniz sizleri bu konuda mağlup etmek için direkt olarak bu yönde deste yapacaklardır. Şimdi sizlere bu etkinliği nasıl kazanacağınıza dair fikirler verelim.

Domuz Binicisi

  • Öncelikli olarak direkt olarak rakibin kulelerine hızlı bir saldırı düzenleyecek bir karta ihtiyacımız olacaktır. Bu kart bana göre kesinlikle ama kesinlikle Domuz Binicisi olmalıdır.
  • Domuz Binicisini rakibin en zayıf anında kullanmanız şarttır. Bu zayıf anı yakalamak için beklemeniz gerekebilir.
  • Domu Binicisi kartını güçlendirmeniz gerekecektir. Çünkü tek seferde yapacağınız saldırıda rakibi alt etmeniz gerekecektir. Kartı güçlendirmek adına Öfke ve Ayna kartlarını kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Ayna yerine Klon kartını da tercih edebilirsiniz.
  • Domuz Binicisini gönderdiğinizde rakip size karşı savunma kartı oynayacaktır. Muhtemelen bu kartları hızlı şekilde yok etmek için Minyon Sürüsü – İskelet Ordusu – Büyücü gibi kartları kullanacaktır. Bunları alt etmek için hazırda elinizde Şimşek – Alev Topu – Oklar – Dondurma  gibi kartlardan en az 1 tanesinin olması gerekecektir. Bu sayede rakibin yaptığı savunmayı direkt olarak yok edebilir ve oyunu kazanabilirsiniz.

Gelecek Saldırılara Karşı Korunma

  • Rakip muhtemel olarak sizin yapmış olduğunuz kartlara benzer direkt saldırı yapabilecek türden kartlar kullanacaktır. Bundan dolayı savunma kartlarınız kesinlikle akıllıca olmalıdır. Rakip sizin yaptığınıza benzer bir saldırı yaptığınızda Domuz Binicisi gibi kartlara İskelet Ordusu veya Minyon Sürüsü gibi kartlarla müdahale edebileceğinizi düşünerek onlara müdahale sağlayacak Şimşek ve Oklar gibi kartları kullanabilir ve sizi zayıf düşürerek yenilmenizi sağlayabilir. Bundan dolayı kesinlikle güçlü bir savunma kartı seçmelisiniz. Bu kart P.E.K.K.A. olabilir. Verdiği hasara bakacak olursak kesinlikle ama kesinlikle rakibi kendi sahanızda alt etmenizi çok fazla kolaylaştıracaktır.

Bizden şimdilik bu kadar. Daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz. Son olarak Ücretsiz SaMp Server Nasıl Satın Alınır? ( San Andreas Multiplayer ) isimli yazımızda, ücretsiz olarak nasıl Gta San Andreas Multiplayer serveri açacağınıza dair bilgi verdik.