Clash Royale Bilinmesi Gerekenler

Clash Royal'de Bilinmesi Gereken Hileler
Clash Royal'de Bilinmesi Gereken Hileler

Herkesin severek oynamasına rağmen bazen dikkat etmediği ufak ayrıntılar oluyor. O ayrıntılara dikkat etiğinizde hem altın sayınız hem de seviyeniz yükseliyor. Karakterlerinizi daha hızlı açabiliyor, böylece turnuvalara daha hızlı katılabiliyorsunuz. Clash Royale Bilinmesi Gerekenler şeyleri buradan öğrenebilirsiniz.

Neler Yapılabilir?

Şimdi gelelim Clash Royal toplu karakter hileleri konusuna. Savaş sırasında rakibiniz yüksek hedefli karakterlerden Dev’i gönderdiği zaman Dev’i durdurmak istiyorsanız çoklu karakterlere ihtiyacınız olacak. Bunlar; Barbarlar ve Mini Pekkalar’dır. Eğer Dev uzaktaysa en etkili karakter Cadı’dır. Şimdi Prens için neler yapılır ona bakalım. Bildiğiniz üzere Prens en tehlikeli, en hızlı zarar veren, zor ve hızı karakterdir. Prens için en etkili kart Mini Pekkalar’dır. Sınırsız asker üretmek istiyorsanız haritanın köşesine Goblin Kulesi’ni koyup, Cadı’yı sıkıştırabilirsiniz. Daha sonra kuleniz sınırsız asker üretecektir. Savaşa başlamadan en avantajlı deste her zaman Dev, Cadı ve büyü destesidir. Diğer karakterler size kalmış. Oyunda bulunan Sıradan, Ender ve Destansı kartlar için iksir toplamanız lazım. İksir deponuz dolduğu zaman bu kartları almak daha kolaylaşıyor. İksir deposunu verimli kullanmanın tek yolu savaş başlamadan önce deponun tamaiyle dolu olduğundan emin olmak. İksir deposu olmadığında hem karakterlerinizi kullanamaz hem de kartları açamazsınız. Ücretsiz sandıklar 4 saatte bir açılır bunu beklemek istemiyorsanız mağazadan sandık alıp rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Eğer saldırı aldıysanız hasar veren kart kullanmak zorundasınız. İster Ateş Topu ister Dev.. Bunları kullanmazsanız oyunda seviyeniz hemen düşer. Kartlarla ilgili diğer hile ise kart dükkanından ender bulunan kartlardan çifter çifter almak. İki adet aldığınız ender kartı bağışladığınızda 50 altın kazanıyorsunuz. Ya da turnuvalardan bağışladığınız ya da bağış aldığınız karakter sayısı kadar seviye kazanıyorsunuz.

Yapılarınız zarar gördüğü zaman hemen bir yapı kartı kullanmanız gerekiyor. Kendi kuleniz hasar aldığında hemen yeni bir kule dikmelisiniz ki hasar görenin yerine yenisi konulabilsin.

Nelerden Kaçınmalı?

Clash Royal online oynanan mobil bir oyun olduğu için kesinlikle sitelerde tavsiye edilen aplikasyonları indirmemelisiniz. Sizlere ödeme yapmanızı istedikleri hesaplar genellikle oyunla alakası olmayan  hesaplardır. Bu oyunda kazandığınız tecrübe ve yukarıda bahsettiğimiz teknik hileler sayesinde seviye atlayabilirsiniz.