Clash Royale Hakkında Az bilinenler

Clash Royale Hakkında Az bilinenler

2018 yılında popülerliğinden bir şey kaybetmeyen, klan savaşlarıyla ününe ün katan Clash Royale oyununda az bilinen gerçekleri gelin hep beraber ele alalım. Clash Royale Hakkında Az bilinenler ile bilinmeyenler öğreneceksiniz.

Oyunda İşinize Yarayacak Altın Bilgiler!

*Clash Royale’da isim değişikliği yapabilirsiniz. Yalnız isim değişikliği hakkınızı dikkatli kullanmanızda fayda var zira isim değiştirmek bir kereye mahsus tanımlanmış.

*Clash Royale’da isminizi renkli yazabileceğinizi biliyor muydunuz? Renkli yazdığınız takdirde klan savaşlarında daha dikkat çekici olabilirsiniz.

*Gümüş sandıklardan efsanevi kart çıkma olasılığı yüksektir.

*Eğitim kamplarında ne yazık ki girdiğiniz savaşlar size sandık kazandırmaz. Onun için eğitim kampı savaşlarını minimumda tutmalısınız.

*Dev sandıktan destansı kart çıkmaz

*Dev sandıktan, büyülü sandıktan daha fazla sayıda altın çıkar.

*7. Ve 8. Arena kartları birbiriyle aynıdır.

*Gece aralıklarla gelen kartlar rastgele gelir sonraki günlerde aynı kartlarla karşılaşma oranınız yüksektir.

*40 Altına aldığınız karakteri 5 altına bağışlayabilirsiniz. Böylelikle hem 10 altın karınız olur hem de bağış yaptığınız için seviye yükseltirsiniz.

*Elinizdeki mevcut kartlara basılı tutmanız, o kartın savunma, saldırı, defans özellikli olduğunu görmenize yarar.

*Yüksek arenalardan kazandığınız kartların özelliği düşük arena kartlarına göre daha fazla olur. Ender, efsanevi kartların gelme olasılığı yüksek arenada daha olasıdır.

*Efsanevi kartları elde etmek için klan savaşlarında yüksek arenalarda oynamanıza gerek yoktur. Evet kazanması çok zordur ama doğru sandık matematiğiyle mümkün.

*Klan savaşlarında hazırlık maçında topladığınız galibiyet kadar kart kazanırsınız.

*Pekka, Golem gibi hava savaşçısı kartların yanına muhakkak kara savaşçısı koyulmalı.

Oyunda Hızlı Yükselmek İçin Neler Yapmalı?

Öncelikle 20-25 dakikalık aktif oyun periyotlarının arasına muhakkak 5-10 dakika dinlenme süresi tavsiye etmekte tüm profesyonel oyuncular. Çünkü galibiyet maçlarından sonra oyun algoritmasında sizleri çok daha fazla zorlamaya yönelik desteler geliyor. Seri kayıp alınca kupa sayısı aynı oranla düşmeye başlıyor. Yaptığınız bağışların sandık açmada ve karakter yükselteceğinden bahsetmiştik. Eğer ödeme yapmadan Clash Royale karakter itemi  yükselsin istiyorsanız aklınızda bulunsun. Yalnız unutmayın ki iki kere aldığını ürünü bir daha aynı fiyattan alamıyorsunuz. Ona göre stratejik davranmalısınız.