Clash Royale Hızlı Altın Kasmak

Clash Royal'de Daha Hızlı Altın Kazanmak
Clash Royal'de Daha Hızlı Altın Kazanmak

Öncelikle kısaca Clash Royale’da altın nedir? Ne işe yarar? Konularına değinelim. Altınlar Clash Royale oyununda anahtar görev görür. En önemli şey desek abartmış olmayız. Çünkü almak istediğinz sandıklar, karakterler, klan savaşlarını yükseltmenizi sağlar. Ayrıca en önemli kartlardan efsanevi kartları alabilmenizi sağlar. Eğer mağazadan altın satın almadıysanız bu saydıklarımızı yükseltebilmek için birkaç gün beklemeniz gerekebilir. Clash Royale Hızlı Altın Kasmak adına bazı yöntemlerimiz var.Bu da oyunda seviye, kupa kaybına neden olur. Satın almak istemiyorsanız izlemeniz gereken belli başlı yöntemler var.

Nasıl Altın Toplarım?

Klan sandığı ve Turnuva sandığı açmak altın kazandırır. Bunun için gün içinde birden fazla savaşa katılmalı ve sandıkları toparlamalısınız.  Günde yaklaşık iki kere ücretsiz Clash Royale altın sandık çabilme hakkınız vardır. Bunlar totalde 320 altına denk gelir. Bir diğer önemli kaynak ise yapacağınız bağışlar. Oyunda yaptığınız ender ve destansı kart sayısı kadar bağış alırsınız. Evet kazanması zor olan kartlar ama getirileri oldukça yüksek. Ayrıca sürekli oynamanız gerekiyor kartları açabilmeniz için. Sıradan kart bağışları size günlük en fazla 300 altın getirir.  Bir hafta süreli sıradan kart bağışıyla topladığınız altınlarla dilerseniz destansı dilerseniz ender kart satın alabilirsiniz. Girdiğiniz klanlardan bağış toplamak altın hazinenize artı olarak yansır.  Ayrıca katıldığınız yüksek seviyeli klanlarda, kupa seviyenizi yükseltebilirsiniz. Böylelikle kupa sayınızın yüksek olmasından dolayı sandıklardan alacağınız altın miktarı da artar.  Eğer sanal mağazadan altın almak yerine bağış yoluyla altın toplamak istiyorsanız aktif oyun oynanan bir klan bulmanız gerekiyor. Aktif olmayan klanlarda bağış toplamanız oldukça zor. Ayrıca bağış yapacaksanız en az kullanan karakter kartlarınızı seçmeniz daha mantıklıdır.  Böylelikle hem altın kazanıer hem de deneyim puanlarınızı arttırırsınız.

Altınlar İçin Hile Programı Kullanabilir Miyim?

Clash Royale oyununda yapımcıların en dikkat ettiği konuların başında oyuna hile bulaşmaması geliyor.  Online oynanan mobil bir oyun olduğu için internette yazılan hiçbir hile uygulamasına itibar etmemenizi tavsiye ederiz. Bunlar maddi kayıptan başka hiçbir işe yaramaz. Oyundaki temel kurallara ve stratejik hamlelere dikkat etmek oyunu daha zevkli kılmanızı sağlar. Kısacası Clash Royale Altın Hilesi size pek yarar sağlamayacaktır.