Clash Royale indir PC ( Windows )

Clash Royale indir pc, bu terim hoşunuza gitti değil mi? Aslında sadece Clash Royale değil diğer bir çok oyunu da bu şekilde oynayabilirsiniz. Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Clash Royale oyunu hakkında bilmediklerinizi sizlerle paylaşıyoruz! Özellikle bu oyunun sevenleri, oyunun bilgisayarda oynanıp oynanmadığını çok merak ediyorlardı. Özellikle youtuberlik yapan oyuncular telefondan video çekemedikleri için çok büyük sıkıntı çekiyorlardı fakat artık bu sorunlara elveda diyebileceksiniz! Çünkü artık bilgisayarda oyunu açarak rahat bir şekilde video çekebilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için yani Clash Royale bilgisayarda oynama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle bir programa ihtiyacınız olacaktır. Bu programımızın ismi “BlueStacks“! Bu programı kullanarak bilgisayarınızda bu oyunu oynamanız mümkün! Hemen anlatıma geçelim.

Clash Royale bilgisayarda nasıl oynanır?

  • Öncelikli olarak yapmanız gereken şey buraya tıklayarak BlueStacks programını indirmek.
  • Programı indirdikten sonra kurulumunu sağlayın. Kurulum işlemi uzun sürebilir. Lütfen bekleyin.
  • İşlem tamamlandıktan sonra karşınıza Android işletim sistemi çıkacaktır. Android işletim sistemi bilgisayarınıza bir program olarak yüklenecektir ve buradan Google Play Store’a girmeniz gerekecektir.
  • Google Play Store’u BlueStacks programının içinden açtıktan sonra sizden Gmail hesabı isteyecektir. Yeni bir Gmail hesabı kurarak veya herhangi bir Gmail hesabı kurarak giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra Google Play Store üzerinden istediğiniz oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Clash Royale indir pc, diyorsanız ve bu işlemi gerçekleştirmek için video anlatıma ihtiyacınız varsa aşağıdaki anlatımı kullanabilirsiniz.

Video Anlatım

 

Konumuzun sonuna geldik. Eğer işinize yaradıysa yorum yapmayı unutmayın. İyi oyunlar dileriz.

Son olarak Clash Royale Ani Ölüm Mücadelesi Destesi ( Nasıl Kazanılır? ) isimli yazımızda Clash Royale’da Ani Ölüm Mücadelesinde nasıl kazanacağınıza dair bilgiler verdik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.