Clash Royale Sandık Rotasyonu 2018

clash royale sandık rotasyonu

Clash Royale Sandık Rotasyonu konusu hakkında bilgi vereceğiz. Biliyoruz ki Clash Royale, Türkiye’de en çok oynana mobil oyunlar arasına girdi. Bizler de artık bu oyun hakkında sizlere bazı detayları anlatmanın zamanıdır diye düşündük. Öncelikle bu Sandık Rotasyonunun ne olduğuna dair bilgi verelim. Ardından sandık rotasyonu nasıl yapılır, bu konu hakkında bilgi verelim.

Clash Royale Sandık Rotasonu nedir?

Sandık Rotasyonu Clash Royale oyununda çok fazla sorulmaya başlandı. Sistemi anlatacak olursak, oyun içerisindeki ödül sandıkları ile ilgilidir. Yani hangi sandığın ne zaman geleceği hakkında size bilgi verir. Böylelikle sizler de ona göre plan yapar ve sandık açma işlemini ona göre gerçekleştirirsiniz. Sonuç olarak hangi sandığın ne zaman geleceğini bildiğiniz için boş ve gereksiz sandıklarla uğraşmadan direkt olarak değerli sandıklara yönelebilirsiniz.

 

Sandık Rotasyonu nasıl takip edilir, nasıl yapılır?

Clash Royale Sandık Rotasyonu takibi çok önemlidir. Sandıkları doğru takip ederek sadece değerli sandıkları kazanabilirsiniz. İşin mantığı çok basittir. Öncelikli olarak aşağıda linkini verdiğimiz siteye girmeniz gerekecektir.

BKZ: http://www.statsroyale.com

Siteye girdikten sonra aşağıdaki gibi bir bölme göreceksiniz.

clash royale sandık rotasyonu stats
clash royale sandık rotasyonu stats

Resimde görüldüğü üzere boş kısma kullanıcı ID’nizi yazmanız gerekecektir. Bu ID kısmını Clash Royale hesabınızda görebilirsiniz. Bu ID kısmını nerden bulacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyin.

Clash Royale ID nasıl bulunur?

 • Oyuna giriş yapın.
 • Oyun ekranında isminizin yazılı olduğu ( kupa göstergesinin hemen solunda ) kısma tıklayın.
 • “Oyuncu Profili” isimli bir sayfa açılacaktır.
 • Burada isminizin yazılı olduğu kısmın hemen altında # ile başlayan bir kod bulunacaktır. ( Örnek: #7D8SRWVAQ )
 • Bu kod sizin hesap ID kodunuzdur.
 • Bu kodu kimseyle paylaşmayın.
 • Tanımadığınız kişilere bu kodu vermeyin.

Kodun bulunduğu kısım ile ilgili ekran görüntüsü aşağıdadır.

Clas Royale id bulma
Clas Royale id bulma

Bu kodu alarak yukarıda remini göstermiş olduğumuz sitenin belirttiğimiz kutu kısmına # işareti ile beraber yazıyoruz ve arama butonuna basıyoruz. ( veya enter yapın )

Açılan ekranda en aşağıya inin. Aşağıda görselde gördüğümüz gibi bir alan olacaktır.

Clash Royale Savaştan Önce Sandık Rotasyonu
Clash Royale Savaştan Önce Sandık Rotasyonu

Yukarıda gördüğümüz kısım sandık rotasyonunun ta kendisidir. Clash Royale Sandık Rotasonu burada görünmektedir. İlk başta “Next” şeklinde görünen sandık, bir sonraki kazanacağınız sandıktır. Ondan sonraki +1 kısmı ise; “Next” kısmını kazandıktan sonra, kazanacağınız bir sonraki savaş için verilecek sandıktır. Eğer savaşı kazandığınızda sandık kısmı doluysa, yukarıda görünen resimdeki sıralama sandık verildi şeklinde yorumlanmaz ve bir sonraki sandığa geçmez. Yani siz kazandığınızda ve sandık kazandığınızda sıralamada değişim olur. Onun dışında sıralama değişimi olmaz. Burada şöyle bir strateji uygulayabilirsiniz.

“Gereksiz sandıkları dolu tutup önemli sandık gelene kadar savaş kazanın ve önemli sandığın gelmesine son 1 savaş kala bir sandığı açın ve son savaşı o şekilde kazanın. Böylelikle envanterinizi değerli sandıklarla doldurabilirsiniz.” diyen kişilere inanmayınız. Bu sistem sadece sandık verdiğinde ilerlemektedir. Aşağıda 1 savaş kazanılmadan ve savaş kazanıldıktan sonra rotasyonda olan değişikliğe dair resim bulunmaktadır.

 

Savaştan Önce, Savaştan Sonra Rotasyon
Savaştan Önce, Savaştan Sonra Rotasyon

Unutmadan! Rotasyon sistemini gösteren site kendi kendine güncellenmez. Yani site siz her savaş yaptığınızda oradaki rotasyon bilgilerini güncellemez. Güncelleme işlemini sizin elle yapmanız gerekmektedir.

Rotasyon Sitesinde Güncelleme Nasıl Yapılır?

Clash Royale Sandık Rotasyonu otomatik olarak güncellenmez. Yani siz hangi sandığın geleceğine baktıktan sonra savaştığınızda oradaki liste güncellenmez. Güncellemeyi elle yapmanız gerekmektedir. Güncelleme yapmazsanız sayfaya her girdiğinizde aynı rotasyon listesini görürsünüz. Hemen anlatalım.

 • Siteye hesap id bilginizi girdikten sonra rotasyon sandık sıralamasının olduğu sayfaya gelin ve sayfanın en üstüne çıkın.
 • “Update” kısmı bulunacaktır. Bu kısma tıkladığınızda sistem bilgilerinizi otomatik olarak yenileyecektir ve güncel sandık rotasyon bilgileriniz de bu şekilde güncellenecektir.
 • Unutmayın ki güncelleme işlemi sadece 15 dakikada bir yapılmaktadır.
 • Site güncelleme işlemini bazen yoğunluktan dolayı yapamayabilir. Kısa süre sonra tekrar denerseniz olacaktır.

 

Clash Royale Sandık Rotasyonu isimli konumuzun sonuna geldik. Umarız konumuz işinize yaramıştır. Eğer konumuzu beğendiyseniz lütfen aşağıdaki yıldızlardan oy vermeyi ihmal etmeyin.

Son olarak Clash Royale Bilgisayarda Oynama ( Windows ) isimli konumuzda, Cash Royale oyununu bilgisayarda nasıl oynayacağınıza dair bilgi vermiştik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.