CS: GO’nun Oynaması Tamamen Ücretsiz Versiyonu Yayınlandı

Online oyunlar arasında önemli bir fark yaratan ve büyük oranda kullanıcı kitlesi bulunan CS GO ile ilgili muhteşem bir haber geldi. CS GO oyununun ücretsiz bir şekilde oynanan versiyonu yayınlandı. Oyuncuların bu haberler birlikte ücretsiz olarak CS GO oynaması mümkün kılınmıştır. Eğer siz de halen bu devasa oyunu denemediyseniz CS GO ücretsiz versiyonunu indirerek kısa süre içerisinde deneyim kazanabilirsiniz. İlgili haber önceden bazı iddialar ile ortaya çıkmış ve asılsız iddia olarak tanımlanmıştı. Ancak firmanın kapsamlı çalışma sonucunda oyunun ücretsiz versiyonunu piyasaya sürdüğü gözlemlendi. Bu devasa oyunu oynamak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız CS GO ücretsiz versiyon ile isteklerinizi elde edebilirsiniz.

 

CS GO ARTIK ÜCRETSİZ OLARAK ERİŞİME AÇIK

2012 yılında piyasaya çıkan CS GO oyununun o yıldan bu yana hiçbir zaman ücretsiz olmadığı dikkatlerden kaçmamıştı. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan oyunun ücretsiz olmaması ve her geçen gün kullanıcı kitlesinin artması oyunu popüler bir oyun konumuna taşımıştı. Zaman zaman %50 indirim ile oyunculara alternatif fiyatlar sunan yapım, bugün itibariyle Free Edition yani ücretsiz versiyonunu da oyunculara sunmuş oldu. İlgili haber birçok kişi tarafından beğenildi ve CS GO’nun ücretsiz versiyonunun indirmeye uygun hale getirildiği gözlemlendi. Siz de 16 GB boyutundaki Free Edition sürümünü ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem steam mağaza sayfasından oyuna erişim sağlamaktır.

CS GO ÜCRETSİZ VERSİYONU HAZIR

Kısıtlı özelliklere sahip olan ücretsiz versiyonda bazı silahlar, haritalar ve ekipmanlar kullanılabilir durumda. Siz de kısıtlı özelliklere sahip olan ücretsiz versiyonu deneyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilir ve oyunu beğendiyseniz satın alabilirsiniz. Demo mantığından biraz daha farklı olarak sunulan bu içerikte haliyle ayrıntılı özellikleri görmek mümkündür. İlgili özellikleri görmek ve oyunu ücretsiz indirmek için buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise oyunu kütüphanenize ekleyerek 16 GB’lık kurulumu gerçekleştirmeniz yeterli. Kurulumun ardından ücretsiz olarak sunulan sunuculara erişim sağlayabilir ve binlerce oyuncu ile aynı sunucuda kapışabilirsiniz. Siz de CS GO oyununu ücretsiz olarak deneyip fikir sahibi olabilirsiniz.