Daha İyi Bir PUBG Mobile Oyuncusu Olmak

Daha İyi Bir PUBG Mobile Oyuncusu Olmak

Oyuna yeni başladığınız andan itibaren haritayı takip etmeyi unutmayın. Ekranın sağ üst kısmında bulunan haritadan uçak ve uçuş yönünü takip edebilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerinizle mücadele edeceğiniz alanı ve bombalanacak alanı da bu şekilde görebilirsiniz. Ek olarak buradan, toplanacak silah ve çeşitli ekipmanları da görüntüleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere çatışmalar da oyunun önemli noktalarından biri. Bu nedenle bu konuda tecrübelerinizi geliştirerek çatışma konusunda daha uzman olmayı denemelisiniz. Yanı sıra, çantanızı oldukça zengin tutmalısınız. PUBG Med kiti, mermi, el bombalarına ve benzeri ekipmanlara dikkat etmelisiniz. Son olarak, çatışma anlarında sabit tutmak yerine hareket halinde olmayı da unutmamalısınız. İyi Bir PUBG Mobile Oyuncusu olmak adına okumaya devam edin.

PUBG Mobile Oyun Stratejisi Belirlemek

Genel itibariyle, Pubg mobil oyununda, temel bağlamda iki ana strateji bulunmaktadır. Oyuncular da bu temel stratejiler etrafında şekillenerek taktiklerini uygulamaktadır. Bunlardan ilki, pusu kurma tekniğini benimsemiş kişiler. Bu tip oyuncular genel itibariyle, oyunun sonuna doğru, harekete geçmektedir. Maç sırasında da bir yerde pusuya yatarak oyunun son kısımlarına gelmesini beklerler. Bir diğeri ise, direkt çatışmadan yana olan oyuncu tipi. Bunlar doğrudan çatışmaya katılırlar. Burada önemli olan hangi stratejiyi kullanacağınız. Hangi konuda daha iyi olduğunuzu düşünüyorsanız onu tercih etmeniz daha önemli olacaktır. Çatışma konusunda biraz da olsa uzmansanız, onu tercih etmenizi önerebiliriz.

PUBG Mobile Çatışma Stratejileri

Saklanma ya da çatışma fark etmeksizin hangisini tercih edeceğiniz biraz da sizin yetenekleriniz doğrultusunda gelişecektir. Genel itibariyle çoğu kullanıcı çatışma stratejileriyle bu işe başlamaktadır. Hatta zaman zaman çatışmalara katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu noktada ise, silah seçiminiz ön plana çıkıyor. Yedek silah ve şarjör bulunduruyor olmanız da önemli. Bir önceki söylediğimiz tecrübe olayı bu açıdan da önemli. Silahlara alışkın olmanız önemli. Bunun haricinde, çatışma süresi boyunca, belirtmiş olduğumuz saklanma ya da pusucu olarak strateji belirlemiş oyuncular için de el bombaları işe yarayacaktır. Bu nedenle en az 1 adet el bombanızın olması rakiplerinizin sayıca azalmasını sağlayacaktır. Son olarak, çatışma anında mermilerinizi kafa odaklı olarak kullanmanız gerekiyor. Pubg Stratejileri için söylenecekler bu şekilde.