DOTA 2 | Karakterler #11

DOTA 2 | Karakterler #11

Dark Seer

Zeka karakteridir. Yakın Dövüşçü – Tetikleyici – Ormancı – Kaçış – Engelleyici kategorilerinde bulunur.

Vacuum: Dark Seer hedeflenen alanda bir vakum yaratır ve düşman birimlerini çekerek hasar verir.

Ion Shell: Hedefi, çevredeki düşman birimlerine hasar veren kalın bir kalkanla kaplar.

Surge: Hedeflenen dost birimi güçlendirerek ona kısa bir süreliğine maksimum hız kazandırır.

Wall of Replica: İçinden geçen düşman kahramanlarının bir illüzyonunu yaratan ve kahramanı yavaşlatan ışıktan bir duvar yaratır. İllüzyonlar Dark Seer’ın emirlerine itaat eder. İllüzyonlar yok edilene kadar ya da duvarın süresi bitene kadar sürer. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir.

Dark Willow

Zeka karakteridir. Menzilli – Destek – Ani Hasar – Engelleyici – Kaçış kategorilerinde bulunur.

Bramble Maze: Dark Willow hedef alanda bir çalı labirenti yaratır. Çalıya giren düşmanlar yere bağlanır ve zamanla hasar alır.

Shadow Realm: Dark Willow gölgelerin içine çekilerek hedef alınamaz hâle gelir. Bir sonraki saldırısının menzili artarak ek büyü hasarı verir ve Shadow Realm sona erer. Shadow Realm etkisinde ne kadar uzun süre kalırsa, en fazla %max_damage_duration% saniye olmak üzere, hasarı da o kadar artar.

Cursed Crown: Dark Willow hedefine kadim bir peri laneti gönderir. Bir süre sonra, hedef ve yakınındaki düşmanlar sersemletilir.

Bedlam: Dark Willow’un evcil perisi, sahibinin etrafında bir süreliğine dolaşarak düşmanlara seri bir şekilde saldırır. Terrorize etkin iken Bedlam kullanılamaz.

Terrorize: Dark Willow düşmanlarına korku salmak için evcil perisini serbest bırakır. Kısa bir aranın ardından, seçili alandaki tüm düşmanlar korkuya kapılır ve kaynaklarına doğru koşarlar. Bedlam etkinken Terrorize kullanılamaz.