DOTA 2 | Karakterler #12

DOTA 2 | Karakterler #12

Dazzle

Zeka karakteridir. Menzilli – Destek – Ani Hasar – Engelleyici kategorilerinde bulunur.

Poison Touch: Birden fazla düşman birimine saldıran konik bir zehirli büyü salar. Hedeflere zamanla hasar verir ve onları yavaşlatır. Hedefler her saldırı aldığında, zayıflatma süresi yenilenir.

Shallow Grave: Shallow Grave ile kutsanan bir dost, ölüme ne kadar yakın olursa olsun onun koruması altındayken asla ölmez. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir.

Shadow Wave: Yakınında duran dostları arasında seken bir güç gönderir, yakınındaki dostlarını iyileştirirken düşmanlarına zarar verir. Dazzle her zaman Shadow Wave tarafından iyileştirilir.

Weave: Zaman içinde hedef bölgedeki dost kahramanların zırhını yükselten ve düşman kahramanların zırhını azaltan bir güçlendirme uygular.

Death Prophet

Zeka karakteridir. Menzilli – Sırtlayıcı – İttirici – Ani Hasar – Engelleyici kategorilerinde bulunur.

Crypt Swarm: Death Prophet’ın önündeki düşman birimlerine vahşice saldırması için kanatlı canavarlar sürüsü gönderir.

Silence: Hedef alandaki düşman birimlerin büyü yapmalarını engeller.

Spirit Siphon: Death Prophet ve bir düşman birim arasında ruhsal bir bağ oluşturur, 14 +  maks sağlığına göre saniye başına hasar çeker ve %5 hareket yavaşlatma uygular.

Exorcism: Yakındaki düşman birimlerinden ve yapılardan can emmek için şeytani ruhları salıverir. Death Prophet, büyünün süresi bittiğinde emilen can kadar iyileşir. 35 saniye sürer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here