DOTA 2 | Karakterler #13

DOTA 2 | Karakterler #13

Disruptor

Zeka karakteridir. Menzilli – Destek – Engelleyici – Ani Hasar – Tetikleyici kategorilerinde bulunur.

Thunder Strike: Hedefteki birime yıldırım ile sürekli saldırır. Her bir saldırı ufak bir yarıçaptaki diğer düşman birimlerine de hasar verir. Hedefi üzerinde görüş sağlar.

Glimpse: Hedefteki kahramanı 4 saniye önceki konumuna ışınlar. İllüzyonları anında yok eder.

Kinetic Field: Kısa bir oluşum süresincen sonra düşmanların geçemediği çember şeklinde bir kinetik enerji duvarı yaratır.

Static Storm: Belirli bir alandaki tüm düşman birimlerini bir süreliğine susturan ve hasar veren statik fırtına yaratır. İlk başlarda hasarın gücü azdır fakat zamanla artar. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir.

Doom

Kuvvet karakteridir. Yakın Dövüşçü – Sırtlayıcı – Engelleyici – Tetikleyici – Dayanıklı – Ani Hasar kategorilerinde bulunur.

Devour: Bir düşman veya tarafsız yaratığı tüketir ve sahip olduğu tüm özel yeteneklerini ele geçirir.

Scorched Earth: Yakınındaki toprağa düşmanlara hasar veren ve Doom’u iyileştirirken aynı zamanda hareket hızını arttıran bir ateş salar.

Infernal Blade: Doom yanan kılıcını sallayarak düşmanı ateşe verir. 0.6 saniye kadar sersemletir ve 4 saniye boyunca saniyede 25 + hedefin Maks Sağlığını %%burn_damage_pct% değerinde hasar verir.

Doom: Düşman kahramanı lanetleyerek büyü yapması, eşyalarını kullanmasını engeller ve zamanla hasar verir. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir. ETKİSİZLEŞTİRME TÜRÜ: Basit Etkisizleştirme