DOTA 2 | Karakterler #23

DOTA 2 | Karakterler #23

Leshrac

Zeka  karakteridir. Menzilli – Sırtlayıcı – Destek – Ani Hasar – İttirici – Engelleyici kategorilerinde bulunur.

Split Earth: Düşmanların bastığı toprağı parçalar. Hasar verir ve kısa bir süre sersemletir.

Diabolic Edict: Leshrac’ın çevresindeki bölgeyi, düşman birimlere ve binalara fiziksel hasar veren büyülü bir bombardımana tutar. Etrafta ne kadar az birim varsa o birimler o kadar fazla hasar alır. Kulelere %40 daha fazla hasar verir. 10 saniye sürer.

Lightning Storm: Düşman birimine hasar veren ve çevredeki birimlere geçen bir yıldırım fırtınası yaratır. Çarpılan düşmanlar yavaşlatılır. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir.

Pulse Nova: Leshrac’ın çevresinde, saniyede bir olmak üzere, enerji dalgaları oluşturur. Bu dalgalar düşmanlara hasar verir.

Lich

Zeka  karakteridir. Menzilli – Destek – Ani Hasar kategorilerinde bulunur.

Frost Blast: Düşman birimini ve çevresini hasar veren bir buzla kaplar; alandakilere de hasar verir, alandakilerin hareket ve saldırı hızını azaltır. En fazla hasarı ana hedef alır.

Ice Armor: Hedef dost birim veya yapının etrafında bir kalkan oluşturur, ona zırh verir ve saldıran birimleri yavaşlatır. 40 saniye sürer.

Sacrifice: Dost bir yaratığı kurban eder ve yaratığın mevcut sağlık puanı kadar Lich’e mana kazandırır.

Chain Frost: Birbirine yakın düşman birimler arasında en fazla 10 kez seken, yavaşlatan ve her vuruşunda hasar veren buzdan bir küre salar. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir.