DOTA 2 | Karakterler #6

DOTA 2 | Karakterler #6

Bounty Hunter

Çevik olarak sınıflandırılır. Yakın Dövüşçü – Kaçış – Ani Hasar kategorilerinde bulunur.

Shuriken Toss: Bir düşman birimine ölümcül bir shuriken fırlatır, hedefe hasar verir ve kısa süreliğine sersemletir. Shuriken birbirine 1200 yarıçapı içinde olan Track kullanılmış birimler arasında seker. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir.

Jinada: Bounty Hunter bir sonraki saldırısına yoğunlaşarak kritik vuruş yapar ve rakibini sakat bırakır.

Shadow Walk: Bounty Hunter görünmez olur ve saldırana veya bir yetenek kullanana kadar birimlerin içlerinden geçebilir. Eğer görünmezliğini saldırı yaparak bozarsa fazladan hasar verir.

Track: Bir düşman kahramanı av olarak beller, hedef üzerinde Gerçek Görüş sağlar ve ne kadar altın taşıdığını gösterir. Avının etrafındaki müttefiklerin fazladan hareket hızı kazanmalarını sağlar. Eğer hedef ölürse Bounty Hunter ve yakındaki kahramanlar fazladan altın kazanır.

Brewmaster

Kuvvet karakteridir. Yakın Dövüşçü – Sırtlayıcı – Tetikleyici – Dayanıklı – Engelleyici – Ani Hasar kategorilerinde bulunur.

Thunder Clap: Yere vurur ve çevredeki düşman kara birimlerine hasar verir, hareket ve saldırı hızlarını azaltır.

Drunken Haze: Bir hedefi alkolle ıslatır, hareket hızlarının azalmasına neden olur ve saldırılarında ıskalama şansı yaratır.

Drunken Brawler: Saldırıları atlatma ve kritik hasar vurma şansı verir. Drunken Brawler, son birkaç saniyede saldırmadıysanız veya saldırı almadıysanız daima tetiklenir. Diğer Savuşturma kaynaklarıyla etkisi azalarak istiflenebilir.

Primal Split: Brewmaster’ı elementlerine ayırır, hayatta kalma becerisine sahip 3 özel savaşçı yaratır. Herhangi biri çağrılma süresinin sonuna kadar yaşarsa, Brewmaster yeniden canlanır. Aghanim’s Scepter ile geliştirilebilir.