Facebook Toplu Arkadaş Kabul Etme Kodu 2018

Facebook Toplu Arkadaş Kabul Etme Kodu

Facebook Toplu Arkadaş Kabul Etme Kodu 2018

Facebook Toplu Arkadaş Kabul Etme Kodu uzun zamandır aranan kodlardan bir tanesiydi. Aslında bu kodun ne işe yaradığına dair hepimizin az buçuk fikri vardır. Bu kod genel olarak size gelen arkadaşlık isteklerini hızlı şekilde kabul etmenize yarayacaktır.

Bildiğimiz üzere Facebook sitesinde birden fazla gelen arkadaşlık isteklerini toplu şekilde kabul edebileceğimiz bir buton bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı gelen istekleri onaylamak için bazen eksra programlara veya kodlara ihtiyaç duyarız. Aslında bu kodların kullanımı hiç de zor değildir. Genelde insanlar bu kodların kullanımı hakkında sıkıntı çekerler fakat kodlar çok basit şekilde kullanılabilmektedir. Sitemizde yayınlanan tüm kodlar ücretsiz olarak verilmekle birlikte, reklam içermemektedir. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile bu kodları kullanabilir ve toplu olarak arkadaşlık isteklerini kabul edebilirsiniz.

Facebook Toplu Arkadaş Kabul Etme Kodu Nasıl Çalışır?

Bu kodu çalıştırabilmek için öncelikli olarak Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda sizlere belirtilen adımları sırayla takip ediniz.

  • Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinize gelin.
  • Bu işlemi Google Chrome üzerinden yaptığınızdan emin olun. Anlatımımız Google Chrome üzerindendir.
  • Ardından F12 tuşuna basınız.
  • F12 tuşuna bastığınızda sağda veya aşağıda bir ekran açılacaktır. Bu ekranda seçenekler olacaktır. Bu seçeneklerden “Console” kısmını bularak bu kısma tıklıyoruz.
  • Bu kısımdaki boş kısma aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz ve “Enter” tuşuna basıyoruz.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra otomatikman karşınıza bir ekran gelecektir ve arkadaşlık isteklerini kabul edebileceğiniz bir buton olacaktır. Bu butona basarak arkadaşlık isteklerini kabul edebilirsiniz.

Kodu aşağıdaki başlıkta bulunan linkten görebilirsiniz.

Arkadaş İsteklerini Kabul Etme Kodu

Aşağıdaki “kodu gör” isimli linkten kodu kopyalayarak “Console” ekranına yapıştırabilirsiniz. Umarız işinize yaramıştır.

Facebook İstek Kabul Etme Kodu : Kodu Gör

 

Daha fazla Facebook koduna ihtiyacınız varsa “Facebook” kategorimize göz atabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın