FIFA 2019’un Kapak Fotoğrafı Güncellendi

2018-2019 transfer sezonuna damga vuran isim Cristiano Ronaldo olmuştur. Transfer sezonunda yıllardır yer aldığı Real Madrid kadrosundan ayrılacak Juventus’a imza atan Cristiano Ronalde spor dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Futbolu Real Madrid’de bırakacağı düşünülen Ronaldo’nun Juventus ile anlaşması birçok kişiyi şaşırtmıştı. Aynı zamanda Juventus’a transfer olan Ronaldo’nun kısa sürede forma satışı ile dikkat çektiği gözlemlenmişti. Ronaldo’nun forma satış sayısı kulübe ciddi oranda bir getiri sağlamıştı. Haliyle Juventus’a transfer olan Ronaldo futbol dünyasında önemli konulardan birisi olan ekonomik gelişmelere de yön vermiştir. Ronaldo’nun Juventus’a geçişi ile birlikte popüler futbol oyunu FIFA 2019’da kapak fotoğrafını güncellemiş oldu. Yıllardır Ronaldo’ya yer veren FIFA 2019 bu kez fotoğrafta ufak bir değişikliğe gitti.

EFSANE FORMA DEĞİŞTİ

Cristiano Ronaldo’nun üzerindeki Real Madrid fotoğrafının değiştirildiği ve futbolcunun yeni takımına ait formanın konulduğu gözlemlendi. Yani Real Madrid’li Cristiano Ronaldo değil Juventus’lu Cristiano Ronaldo FIFA 2019 oyununun kapağında yer aldı. FIFA 2019’un bu güncellemesi birçok spor oyunu seven kişi tarafından başarılı tepki aldı. Aynı zamanda güncelleme ile birlikte oyunun ne kadar popüler olduğunu görme fırsatı da bulmuş olduk. Cristiano Ronaldo’nun yeni takımı Juventus’ta olacağı ve kadro içerisinde yer alacağı bu yeni sürüm kısa süre sonra çıkış yapacak.  FIFA 2019’un çıkış yapmasıyla birlikte güncel formaları, kadroları ve oyuncu yüzlerini görmek mümkün olacak.

FIFA 2019’UN FİYAT POLİTİKASI

FIFA 2019 oyununun fiyatının belirtilmesi ile birlikte Türkiye’deki oyuncular şok yaşamıştı. Türkiye’de yer alan oyuncular 350 TL’lik fiyat bandı ile adeta şok yaşadı. Özellikle dolar kurunun artışı ile birlikte bu konunun ilişkilendirilmesi büyük bir tartışmayı beraberinde getirmişti. Ancak steam’ın dolar kurunu baz almayacağı öğrenildi. Yani bu fiyatın oyun için belirtilen ana fiyat olduğu ve buna rağmen pahalı bulunduğu teyit edilmiş oldu. Fiyat politikası bakımından eleştirilen ve bir diğer önemli yapım olan PES’e doğru büyük bir ilgi olacağı ifade edilen iddiaların ise ardı arkası kesilmiyor. Güncellenen FIFA 2019 oyununun nasıl bir ilgi göreceği ve nasıl tepki alacağı merak ediliyor. Önümüzdeki günlerde bunu öğreneceğiz.