Filezilla indir ( Son Sürüm 2017 )

Ana Sayfa » Programlar » Filezilla indir ( Son Sürüm 2017 )

filezilla indir

Filezilla indir ( Son Sürüm 2017 )

Filezilla indir, diyerek saatlerce bilgisayar başında Filezilla programını arayan arkadaşlara artık biz de hak vermeye başladık ve sizlere bu programı paylaşma gereği duyduk. Genel olarak bu programın ne işe yaradığından bahsettikten sonra sizlere indirme linki vereceğiz. İndirme işlemi yaptıktan sonra, kısa bir kurulum ile programı çalışır hale getirebilirsiniz. Programın en güzel yanlarından bir tanesi sitelerinizi ve sunucu bilgilerinizi kayıt edebilmeniz. Kayıt işlemi yaptıktan sonra istediğiniz zaman sitenizi oradan yönetebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilmesi tabi ki kullanım amaçlarından bir tanesi. Özellikle gelişmiş editörleri ekleyebildiğimiz sistemi ile hızlı ve kolay ayarlamalar yapabiliyoruz. Sunucuya otomatik olarak bağlanması da tabi ki işin güzel esprilerinden bir tanesi.

Filezilla ne işe yarar?

Filezilla ne işe yarar? Aslında bu soruyu sadece yeni başlayanlar değil, işe merak salmış ve Filezilla ismini duymuş çoğu kişi sorar. Bu programın asıl amacı bir sunucudaki dosyaları görüntüleyerek düzenlemenizi, silmenizi ve daha güzeli sunucuya dosyalar aktarmanızı sağlar. Ek olarak istediğiniz dosyalara sunucu üzerinde izin düzenlemesi yapabilirsiniz. Sunucu bağlantı işleminden sonra sunucunuzda bulunan tüm dosyalar karşınıza çıkar ve istediğiniz dosya üzerinde işlem yapabilirsiniz. Zaten programın asıl amacı da sunucu üzerindeki dosyaları sizlere aktarmak ve bu dosyalar üzerinde istediğiniz değişiklikleri sağlamanızı sağlamak. Özellikle bağlantıyı otomatik olarak ayarlayabilme özelliğinin olması çok güzel ve yeniden bağlantı sürelerinin düzenlenebilir olması ağır olan sunuculara bağlantılarınızda kolaylık sağlar. Fazla uzatmadan sizlere indirme linkini verelim. Şimdiden iyi kullanımlar.

 

İndirme Linkleri

Tıkla İndir

 

Umarız işinize yaramıştır. İyi kullanımlar dileriz.

Son olarak Mistiklere Karşı Güçlü Efsunu ne işe yarar? isimli konumuzda Metin2 Mistiklere Karşı Güçlü efsunu hakkında bilgi verdik.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Filezilla indir ( Son Sürüm 2017 ) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metin2 TR Tipi Server Files 1-120 (3000 Online Gördü) 2017 Metin2 Pvp Serverler kapanıyor! ( Metin2Tc Kapandı! ) Metin2 At Görevleri Metin2 canlılık ne işe yarar? ( Yaşam Enerjisi ) Metin2 Reload q kodu ne işe yarar? Metin2 7x Hack, Actual Exp, Fish Boot, ( All Metin2 Servers ) 01/01/2018

  FACEBOOK'TA BİZ


  Backlink alımları için lütfen iletişime geçiniz.
  metin2 yang
  cs go satın al
  https://www.oyunparam.com

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır