FM 2019 Türkiye Fiyatına Zam Yapıldı!

Merakla beklenen menajerlik oyunu FM 2019 hakkında ilk bilgiler geldi. Kısa süre önce oyunun fiyatı belli olmuştu. Ancak oyunun Türkiye fiyatlarına zam yapıldı. FM oyuncuları serinin her yeni oyununu merakla beklemekte ve yeni oyundaki gelişmeler ile muhteşem bir oyun deneyimi yaşamaktadır. FM oyununu eşsiz kılan nokta ise oyuncuların muhteşem bir menajerlik deneyimi yaşamasıdır. Her geçen yıl grafik motorunu ve oyun mantığını geliştiren dev firmanın bu senede birçok yeni özelliği oyuna ilave ettiği biliniyor. Özellikle bir futbolcunun hayatını baştan sona yaşamak isteyen oyuncular için muhteşem özellikler oyuna ilave edilmiş görünüyor. Bunun yanı sıra maç sırasındaki simülasyon bölümünde grafiklerin ciddi oranda geliştiği gözlemleniyor.

FM 2019 OYUNUN ÖZELLİKLERİ

Devasa markalardan birisi olan FM oyununun her yıl yeni sürümü çıkış yapmaktadır. Arayüz bakımından kendisini her yıl geliştiren oyunun bu yılda da muhteşem bir arayüz ile aramıza katılacağı gözlemlendi. Türkiye’deki oyuncuları etkileyen en önemli özelliği ise oyunda Türkçe dil desteği olmasıdır. Bu özelliklerinin yanı sıra maç sırasında devreye giren simülasyon bölümünde ciddi bir gelişim yaşandığı ve maça müdahale etmek isteyen antrenörler için pratik seçeneklerin çoğaltıldığı gözlemlendi. Maçı çevirmek artık daha zor gibi görünse de bu durum oyundan alınan keyfi iki katına çıkarmaya başladı. Maç takvimini hızlı geçebilme özelliği ise oyuncuların en büyük problemini çözmüş oldu. Gelecek sezon ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacağı ise 2 Kasım’da belli olacak.

ÇIKIŞ TARİHİ GELMEDEN ZAM GELDİ

Oyunun çıkış tarihinden önce ufak bir zam yapılmış ve Türkiye fiyatı güncellenmişti. Ancak bu duruma ilave olarak bugün bir zam haberi daha geldi. Ayrıca bugün yapılan zam ciddi oranda artış sağlanmasına neden oldu. Türkiye’deki oyuncular ise bu duruma tepki göstermeye başladı. İlk olarak geçtiğimiz ay duyurulan ve 108 TL gibi uygun bir fiyatla satılmaya başlanan oyun, bir süre sonra 119 TL’ye çıkmıştı. 2 Kasım’da piyasaya sürüldüğünde de bu fiyatla satılmasını beklediğimiz FM 2019, şok bir zamla 169 TL’ye çıktı. Şuan 169TL’den satışa konulan oyunun %10 indirimli olarak satıldığı ifade edildi. İndirim kalktığı anda oyunun gerçek fiyatı 180TL olarak güncellenecek.