Football Manager 2019 Duyuruldu ve Steam Fiyatı Belli Oldu

Oyuncuların hafızalarına kazınan ve her sene yenilikleri ile ağızları açık bırakan Football Manager oyunu 2019 sürümü ile tekrar karşımıza çıkacak. Sürekli olarak oyun motorunu geliştiren ve antrenör olmak isteyenler için rehber niteliğinde bir deneyim sunan oyun yeni sürümü ile ilgili ilk duyurusunu yaptı. Oyun hakkında merak edilen birçok soru yanıt buldu. Aynı zamanda oyunun fiyatı da belirlendi. Football Manager oyunu hakkında yapılan duyurunun ardından oyunun resmi satış sayfası olan steam sayfasında da aktif olduğu gözlemlendi. Birçok oyuncu bu ayrıntıyı kaçırmadı ve steam sayfasında inceleme yaptı. Bir kulübün kontrolünü tamamen ele geçirmek isteyen oyuncular için ideal olan yeni oyun şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı.

FOOTBALL MANAGER 2019 ÖN SİPARİŞTE

Football Manager 2019 oyununun steam sayfası açıldı ve ön sipariş için uygun şekilde hazırlandı. Sadece tek bir görsel ve kısa tanıtım videosuna sahip olan ilgili sayfada oyun hakkında bilgi verildiği gözlemlendi. Oyun özellikleri hakkında verilen bilgiler şu şekildedir;

  • En büyük 50 futbol ülkesinde becerilerinizi test edin
  • Dünyanın en iyi 2.500 kulübünden herhangi biriyle zirveye tırmanın
  • Transfer pazarında kazanmaya çalışın ve 500.000’in üzerinde gerçek oyuncu ve personeli gözleyin
  • Beğenilen 3 boyutlu maç motorumuzda benzersiz futbol vizyonunuzun hayata geçişini izleyin

yukarıdaki özelliklerin yanı sıra oyun motorunda ciddi bir gelişim olduğu ve grafik kalitesinin arttırıldığı gözlemleniyor. Yaklaşık 350 TL bandından olan FIFA oyunu ile kıyaslanması mümkün olmasa da FM 2019 bomba gibi bir giriş yapacak.

FM 2019 FİYATI BELLİ OLDU

Resmi satış sayfasının açılmasının ardından kullanıcıların dikkatini çeken ilk bölüm fiyat kısmı oldu. Fiyat politikasının ne olacağı merak edilen oyun ufak tefek geliştirmelerin ardından yeni sürüm ile birlikte yeni fiyatını da duyurmuş oldu. Oyunun ön sipariş aşamasında 107.10TL fiyatla satılacağı, çıkış tarihi olan 2 Kasım’dan itibarense 119.00TL olacağı ifade edildi. Siz de ön siparişte bulunarak yaklaşık 12TL’lik kar edebilir ve oyun çıkış yaptığında tam sürüme sahip olabilirsiniz. Ön sipariş veren oyunculara erken erişim versiyonu sunulacak ve oyuncular önceden oyunu oynama fırsatı bulacak. Siz de bu fırsatı yakalayabilirsiniz.