Fortnite Battle Royale İndir ve Kurulum Nasıl Yapılır?

Çoğumuz bu oyunu duymuşuzdur. Özellikle son zamanlarda adından çok fazla söz ediliyor. Fortnite Battle Royale İndir işlemini yapmaya çalışan birçok oyuncu var. Oyuncular seçimlerini hızla bu oyundan yana kullanıyorlar. Çünkü oyun gerçekten gerek grafik anlamında gerekse sistem bakımından kaliteli bir oyuna benziyor. Oyunun kurulumu ve oyunun nasıl indirilebileceği hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Resimli anlatıma geçmeden önce buradaki linkte tıklayarak kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra resimlerde belirttiğimiz alanlardaki işlemleri yapmanız gerekmektedir. Ardından zaten oyun sizindir! Evet, hemen uzatmadan anlatıma başlayalım.

  • Kayıt işleminin ardından aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. Buradan işletim sisteminizi seçiyorsunuz ve indirme işlemini başlatıyorsunuz.

Fortnite Battle Royale İndir

  • İndirme işleminin ardından inen uygulamayı başlatıyoruz ve sistemin dosyaları yüklemesini bekliyoruz.
  • Yükleme işleminden sonra aşağıdaki gördüğünüz bölümdeki gibi giriş kısmı açılacaktır. Buradan mail ve şifre girerek giriş yapıyoruz.

Fortnite Battle Royale İndir

  • Giriş yaptıktan sonra sol kısımdan “İnstall” bölümüne basmanız gerekiyor, bastıktan sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sunucu tarafından yükleme işlemi başlayacaktır. Sunucu bazlı yükleme olacağından bu biraz uzun sürebilir. İnternet hızınız yavaşsa biraz sabretmeniz gerekecektir.

Fortnite Battle Royale İndir

  • Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aşağıda resimde gördüğünüz üzere “Launch” butonu gelecektir. Bu butona bastığınız anda oyun açılacaktır.

Fortnite Battle Royale İndir

Evet, olay işte bu kadar basit. Oyun gerçekten çok güzel bir oyuna benziyor. Alacağınız tüm sorun ve hataları bize bildirebilirsiniz. Yorum yaparak sorunlarınızı paylaşırsanız sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Herkese şimdiden iyi oyunlar!