Fortnite Hesabınızı Diğer Konsollardaki Hesaplarınıza Nasıl Bağlayabilirsiniz?

Son dönemlerin popüler oyunlarından birisi olan Fortnite her geçen gün popülaritesini arttırmaya devam ediyor. İlk olarak PC versiyonu ile ilgi gören oyun zaman içerisinde mobil versiyonlarını da piyasaya sunmuştu. Android ve ios için farklı zamanlarda çıkış yapan oyun hem mobil oyuncuları hem de bilgisayar oyuncularını ortay noktada buluşturmayı başarmıştı. Oyunun sürekli olarak güncellenmesi ve yeni özelliklere sahip olması ise oyunculara keyif veren gelişmeler arasında yer alıyordu. Yapılan son yenilik ise oyunun konsol desteği sunması oldu. Oyuncuların Playstation 4 ile birlikte Fortnite oynaması mümkün kılındı. Bu noktadan sonra oyuncuların merak ettiği konular ve sorduğu sorularda artış gözlemlendi. Özellikle hesapların birbirine nasıl bağlanacağı konusunda birçok oyuncu soru yöneltmeye başladı.

FORTNİTE OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

Battle royal türünü PUBG oyunundan sonra en iyi yansıtan oyunlardan birisi olan Fortnite son dönemlerde çıkış yakalayan ve popülaritesini sürdüren nadir oyunlardan birisidir. Aktif oyuncu sayısı ile dikkat çeken oyun, ilgili sektörde farklı bir tablo ortaya sermiştir. Özellikle son dönemlerde online oyunlara karşı olan ilginin artmasıyla birlikte oyuncular bu tür yapımlarda daha fazla zaman geçirmeye başlamıştı. Fortnite oyuncuları ise oyunun sürekli olarak geliştirilmesi ile birlikte oyundan daha fazla keyif almaya başladı. Son dönemlerde oyuna yeni haritalar, yeni silah türleri ve yeni figürler eklendi. Bu tür yenilikler oyuncuların talep ettiği yenilikler arasında yer alıyordu. Firmanın oyuncuların taleplerine karşılık vermesi ise olumlu geri dönüş alan etmenler arasında yer aldı.

FORTNİTE HESAPLARINI BAĞLAMA

Fortnite oyununun birçok cihazda oynanabilir olması hesap sayısının da artmasına neden oldu. Fortnite oyununda hesapları birbirine bağlamak ise önemli seçenekler arasında yer alıyor. Oyuncuların var olan hesaplarını birbirine bağlaması mümkündür. İlk olarak Epic Games’in resmi sitesine giriş yapılması gerekir. Oturum açtıktan sonra, hesap sayfanıza gidin ve soldaki “bağlı hesaplar” yazan sekmeye bakın. Buradan GitHub, Twitch, Xbox, PlayStation Network ve Nintendo Switch hesaplarınızı bağlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda eklenecek olan yeni seçeneklerle birlikte hesaplarınızı bağlamak daha kolay olacak. Ancak şuan için yapacağınız uygulama yukarıdaki anlatımdan ibarettir.