Fortnite İki Aşamalı Doğrulama Sistemine Geçen Oyunculara Ödül Veriyor

Son zamanlarda battle royal türünün lider oyunu olarak anılan Fortnite yapmış olduğu yenilikler ile oyun piyasasına yön verebiliyor. Özellikle attığı son adım birçok oyun ve yapımcı firma tarafından takdirle karşılandı. Bilindiği üzere hesap güvenliği her noktada önemli bir ayrıntıdır. Bugün sık sık alışveriş yaptığınız internet siteleri dahil giriş yaptığınız basit bir forumdaki hesabınız bile büyük bir önem arz eder. Fortnite oyununda da aynı risk bulunmaktadır. Fortnite kısa süre önce aktif ettiği iki aşamalı doğrulama sistemi ile ilgili yeni bir karar aldı. Teşvik amaçlı olarak alınan bu kararla birlikte oyuncuların dikkatli olması ve bu noktada adım atması sağlanıyor. Özellikle oyunculara ödül verileceğinin duyurulması dikkat çekti.

FORTNITE BAŞARILI ADIMLAR ATIYOR

Hem kullanıcılarının gizliliğine ve güvenliğine önem vermesi hem de buna teşvik etmesi Fortnite oyununu eşsiz kılan noktalardan birisi oldu. Bugün birçok oyunda bu durumu görmek imkansızken Fortnite attığı her adımda başarılı sonuçlar alabiliyor. Geliştirici ekibin sunduğu iki aşamalı doğrulama sistemine geçiş yapmak artık daha keyifli olacak. Video ile yapılan duyuruda bu sisteme geçiş yapan oyunculara ödül verileceği teyit edildi. Bu demek oluyor ki Fortnite oyununda güvenli kullanıcı olmanız size belirli bir ödül de getiriyor. Yapılan videoda yer alan ödül ise Boogie Down isimli hareketin kullanıcılara ücretsiz olarak verilecek olmasıdır. Kısa bir süre önce düzenlenen yarışmada ilgili hareket belli olmuştu.

FORTNİTE’DAN ÜCRETSİZ HAREKET

Fortnite’ın düzenlediği yarışma ile belirlenen Boogie Down isimli hareket birçok oyuncu tarafından beğeni toplamıştı. Oyuna entegre edilen bu hareket şimdilerde ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtılıyor. İki aşamalı doğrulama sistemine geçen kullanıcılar Epic Games’in tanıttığı Boogie Down isimli harekete sahip olabiliyor. Güvenlik aşamasında gerekli adımları attıktan sonra ücretsiz hareketi envanterinize ekleyebilirsiniz. Fortnite oyununda sunulan ücretsiz hareket ile oyundan daha fazla keyif alacağınız bilinen bir gerçektir. Bu hareketi kazanmak için hesabınızın güvenliğini sağlamanız yeterlidir.

Boogie Down isimli hareket için seçilen ilk 5 hareket ve kazanan haraketi görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Video Epic Games tarafından sunulmuştur;