Fortnite Oyununa Gateway Modu ve Vantuzlu Silah Geliyor

Online oyunların son dönemdeki en iyi markalarından birisi haline gelen Fortnite yaptığı her yenilik ile oyun dünyasında farklı bir pencere açıyor. Son olarak oyuna avcı silahı ve puanlama sisteminde değişiklik eklenmiştir. Oyuncuların ilgi gösterdiği ve sürekli olarak yenilik talep ettiği ise bilinen bir diğer gerçektir. Fortnite oyununda yapılan yeniliklerin birçoğu ise kullanıcı odaklıdır. Yeniliklerin sürekli olması ve her hafta bir güncelleme yayınlanması ise var olan oyuncuları mutlu eden yanlardan birisidir. Oyunda dikkat çeken yeni özellikler ise efsane Gateway modu ve vantuzlu silahtır. İlgili yenilikler oyuncular tarafından talep edilen öğeler arasında yer alıyor. Sürekli olarak oyuna silah türü eklenmesi ise oyundaki çeşitliliği arttırıyor.

FORTNİTE GÜNCELLEMESİNDE YENİ ÖZELLİKLER

Son güncelleme ile birlikte yayınlanacak olan yeni özellikler oyuncuların beğenisini toplamaya başladı. Epic Games’in düzenli olarak yaptığı yenilikleri resmi hesabı üzerinden duyurduğu biliniyor. Yayınlayacağı yeni özellikleri de tıpkı öncekiler gibi resmi hesabı üzerinden duyuran Epic Games yine binlerce kişi tarafından ilgi gördü. Epic Games’in yayınladığı yeni videoda yer alan yenilikler ise oyun modlarındaki geliştirmeler, yeni skinler ve silahlar oldu. Bunlar arasında en çok dikkat çeken iki yenilik ise Getaway modu ve vantuzlu silahtır. Oyuncular resmi hesap üzerinden yapılan paylaşımın altında bu iki özelliği çok beğendiğini dile getirmeye başladı. Oyuncuların bu geri dönüşü ise firmanın amacına ulaştığını gözler önüne serdi.

YENİ ÖZELLİKLE ÇOK YAKINDA SUNULACAK

Epic Games, yeni güncelleme ile birlikte oyuna gelecek yeni skinleri, ‘Grappler’ adlı yeni silahı ve yeni oyun modunu bir canlı yayın sırasında tüm oyunculara gösterdi. Grappler adlı silah için bir vantuz benzetmesi yapılabilir. Grappler ile herhangi bir duvara ateş ettiğinizde vantuz o duvara yapışıyor ve sizi duvara doğru uçurarak oraya çekiyor. Rakipleriniz ile uzak mesafeden çatışmak istemiyorsanız vantuzlu silahı kullanarak kısa sürede onların yanına gidebilir ve onları etkisiz hale getirebilirsiniz. Güncelleme ile birlikte oyuna High Stakes adlı yeni bir etkinlik de geliyor. Oyuna bir yeni kıyafet ve 4 yeni maske ekleyen etkinlik ayrıca Getaway adında bir sınırlı süre modu da ekliyor.