Fortnite’ın 5.21 Güncellemesi İle İlgili Bilgiler

Oyuncular tarafından çok sevilen ve aktif oyuncu sayısı ile dikkatleri üzerine çeken Fortnite oyunu her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Battle Royal mantığına hakim olan oyunda hoş grafikler ve akıcı oyun deneyimi oyuncuları birbirine çeken en önemli unsur olmaktadır. PUBG gibi önemli bir rakibe karşı ayakta kalmayı başaran ve zirvedeki yerini koruyan Fortnite, sürekli olarak yeni güncellemeler ile oyuncu odaklı gelişim gösteriyor. Oyuncuların vurguladığı eksik noktalar ve hatalı noktalar her güncellemede düzeltiliyor. Bunun üzerine yeni modlar ilave ediliyor ve oyun bambaşka bir boyuta taşınıyor. Yeni yayınlanan v5.21 güncellemesinde ise yine dikkat çekici yenilikle yer alıyor. Son güncellemeyi otomatik olarak almanız mümkündür.

YENİ GÜNCELLEMEDE DİKKAT ÇEKEN AYRINTILAR

Fortnite oyununun ynei güncellemesi ile birlikte oyuna ”Ağır Keskin Nişancı Av Tüfeği” eklenmiş görünüyor. Yeni bir silah olarak dikkat çeken bu materyal oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle pusu kurmayı ve avını bekleyen avcı gibi konumlanmayı seven oyuncular bu silah seçeneği ile birlikte oyundan daha fazla keyif alacaktır. Ayrıca oyuna ilave edilen ”Uçuşan 50’ler Modu” oyunun keyfini arttıran bir diğer önemli unsurdur. Hızlı ve hareketli olmanızı gerektiren bu mod sayesinde oyunun zorluk seviyesinin de arttığını görebileceksiniz. Eğer oyundan keyif almak istiyorsanız bu modu denemenizi öneririz. Şuan için kısa süreliğine oynanılabilir olan bu mod ilerleyen zamanda değişime uğrayabilir.

HASAR ORANI DÜŞÜRÜLDÜ

Fortnite oyununun önemli problemlerinden birisi olarak ön plana çıkan Minigun hasar oranı oldukça düşük bir seviyeye çekildi. Daha önce 2.5 hasar oranına sahip olan değer 1.5 seviyesine kadar çekildi. Bu değişimin asıl sebebinin oyundaki dengeleri yeteri kadar sağlamak olduğu vurgulandı. Bu durumda oyunun geliştiricilerinin ne kadar önemli ayrıntılar üzerinde durduğunu görmek mümkündür. Eğer siz de bu durumdan rahatsızsanız yeni güncelleme ile birlikte sıkıntıdan kurtulmanız mümkündür. Fortnite’ın son güncellemesi olan v5.21 güncellemesini alarak var olan yeniliklerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda ufak tefek gelişimleri de görmeniz mümkün olacaktır. Oyunun son güncellemesini kütüphaneniz üzerinden yapmanız mümkündür. Güncelleme yine ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.