Fortnite’ın 5.30 Güncellemesi İle İlgili Bilgiler

Ülkemizde de popüler olan ve dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Fortnite, yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Son güncellemesi olan 5.21’de oyuna birçok yeni özellik eklendiğini görmüştük. Özellikle keskin nişancı tüfeği oyuncular tarafından beğeni toplamıştı. Fortnite oyununun yeni güncellemesinde ise en az bir önceki güncelleme kadar tatmin edecek ayrıntılar yer alıyor. Güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek olan özellikler belli oldu. Kısa süre içinde hazırlanan ve sunulan yeni güncelleme yamasında en çok dikkat çeken özellik yeni skor özelliği oldu. İlgili özelliğin oyuncuları heyecanlandırdığı ifade ediliyor. Henüz yeni erişime açılan güncelleme ile birlikte oyundan daha fazla keyif alabilmeniz mümkün.

FORTNİTE HER GEÇEN GÜN GELİŞİYOR

İlk çıkış yaptığında PUBG gibi devasa bir oyunla karşılaştırılan ancak bir nebze daha basit bulunan oyun artık devasa bir battle royal oyunu oldu. Zaman içerisinde yaşadığı gelişmeler ve kısa süre içerisinde arttırdığı popülarite, kendisi ile aynı kategorideki oyunları hızla geride bırakmasına neden oldu. Özellikle oyunun ücretsiz çıkış yapması dikkat çeken en önemli noktalardan birisi haline geldi. Fortnite şuan da en çok oynanan online oyun olarak dikkat çekiyor. Steam’de yer alan ve sürekli olarak güncellenen anlık online oyuncu sayısının büyük bir çoğunluğunun Fortnite oyununda olduğunu görmek mümkündür. Siz de steam sayfasına bakarak oyun ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

FORTNİTE 5.30 GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLER

Fortnite’ın yeni versiyonunda oyunculara istediklere yer yarık açabilme, toplanan puanları esas alma özelliği, standart ve eski klavye kontrol özelliği, fit-to-go isimli ideal bir alet ve sınırlı zaman modu özelliği sunuluyor. Tüm bu özellikleri yeni güncelleme ile birlikte aktif edebilmeniz mümkün. Oyunu daha farklı kılan ilgili özellikler battle royal modundan daha farklı bir tablo ortaya çıkarıyor. Ancak temel mantık genel olarak aynı kalmış görünüyor. Eskiden saklanarak hayatta kalmak mümkün iken şimdi daha çok etkileşime girip daha fala öldürmek oyunculara puan kazandıracak. Tüm bu yenilikleri mağazanız üzerinden yapacağınız güncelleme ile aktif edebilmeniz mümkündür. Yeni güncelleme yayınlanmıştır.