GTA Online’a Yeni Kamyon: Terrorbyte

GTA Online isimli oyun kendisini geliştirmeye devam ediyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyunculara istediğiniz sunan Rockstar Games yine bomba gibi bir araç ile gündeme geldi. Terrorbyte isimli araç ile birlikte hem istediklerinizi tek bir komuta merkezinden yürütebilir hem de diğer oyunculara karşı açık ara bir üstünlük kaydedebilirsiniz. Oyun içerisindeki en pahalı araç olarak dikkat çeken bu aracın birçok özelliği olduğu ve çok güçlü olduğu ifade ediliyor. Genişlemenin son güncellemesi ile GTA Online’a yeni ve tehlikeli oyuncaklar geldi. Güçlü bir küçük uçak, jet bisikleti Oppressor Mk. II’nin yanı sıra; yeni araçlardan en dikkat çekeni, zırhlı ve son derece gelişmiş bir kamyon oldu.

GTA ONLİNE’DA FARK YARATIN

Terrorbyte isimli aracı alarak GTA Online’da diğer oyunculara karşı açık ara bir fark yaratabilirsiniz. Size sunulan birçok özellik aracın güçlü olmasının asıl sebebini ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda aracı alan oyunculara yine uygun fiyatlar drone veriliyor. Bu droneların birçok özelliği bulunuyor. En önemli iki özelliği ise rakiplerinizi şok etmesi ve bulunduğu bölgedeki rakipleri havaya uçurmasıdır. Bu özellikle sayesinde arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı büyük bir üstünlük kurabilirsiniz. Üstelik drone parçalandıktan 59 saniye sonra geri geliyor. Bu tip özellikleri sayesinde drone kullanımı da önemli bir gelişim göstermiş oluyor. Eğer siz de terrotbyte aracını alırsanız drone özelliğinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

ONLİNE OYUNDA YENİ GÜNCELLEME

Sürekli olarak büyük güncellemeler ile ön plana çıkan GTA daha çok alternatif yenilikler üzerinde dururken böyle bir genişleme paketi ile dikkatleri üzerine çekti. Özellikle GTA oyun tarihinde görülmüş olan en kuvvetli aracı oyunculara sunan GTA Online geliştiricileri bu konuda ne kadar önemli adımlar attıklarını bir kez daha gözle önüne serdi. GTA Online’daki bu aracı kullanmak istiyorsanız var olan son güncellemeyi almanız yeterli. Güncellemenin uygulanması ile birlikte ilgili araç envanterinize dahil edilebilir. Yapacağınız 1.3 milyon dolarlık ödeme ile birlikte araca sahip olabilirsiniz. Araç ile birlikte sahip olacağınız drone modeli de 815 bin dolar fiyata sahiptir. Fiyatlar gayet makul seviyededir.