Gta Sa-Mp nedir?

Gta San Andreas 26 ekim 2004 tarihinde piyasaya sürülmüş bir gta serisidir. Belli bir oyuncu kitlesine ulaşan gta san andreas oyunu 2 yıl gibi bir süreden sonra çoklu oyuncu yani multiplayer serisinin ilk temelleri atıldı. Oyuncular tarafından yoğun bir ilgi gören gta sa-mp 2004 yılında tam anlamıyla tüm dünyaya sunulduktan sonra gta sa-mp oyuncular indirdikleri gta san andreas multiplayer programı ile tüm herkes karşılıklı gta san andreas zevkini tattı. Türkiye de açılan sa-mp serverleri git gide popüler hale gelince server sayıları git gide artmaya başladı. Bir çok oyun modu ile tüm gta severler o dönemin en iyi gta serisine tanık oldu.

Oyuncular serverlerde kurduğu gruplar ile birbiri ile kıyasıya bir mücadeleye girdi. Gta sa-mp coderleri tarafından yapılan objeler sayesinde oyuncular çok farklı bir gta san andreas mapı ile karşılaştı. Bu objeler ile arabalar için bir çok araba sürüş yeri yapıldı. Gta sa-mp indirmek için buraya tıklayın ardından indirmiş olduğunuz setup dosyasını gta san andreas klasörünü bularak ileri demeniz yeterli olacaktır. Kurulan gta sa-mp uygulamasını açın ardından açmış olduğunuz gta sa-mp arayüzünden internet bölümünü seçerek bir servere bağlanarak sizde gta sa-mp oyununun bir parçası olabilirsiniz.

 

Son olarak Clash Royale oyunu nedir, nasıl oynanır? isimli konumuzda Cash Royale hakkında ayrıntılı bilgi verdik ve bu konuda detaylara yer verdik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here