Gta San Andreas nasıl multiplayer oynanır?

Bildiğimiz üzere Gta San Andreas Multiplayer oyuncuları uzun bir süredir artmaya devam ediyor. Bu oyunu normal olarak single player oynayan oyuncu sayısı çok fazla. Bu oyunu artık Multiplayer oynamak isteyen oyuncular için bu konuyu sizlerle paylaşma gereği duyduk.Özellikle multiplayer modlarında oyuncuların çok fazla oyundan keyif aldıkları biliniyor. Bundan dolayı sizlere multiplayer modu hakkında bilgi vereceğiz ve bu konuda nasıl giriş yapacağınıza dair ayrıntılara değineceğiz. Öncelikle Multiplayer oynamak için Gta San Andreas’ın resmi Multiplayer sitesine girmemiz gerekiyor. Evet, ayrıntılar ve kurulum aşağıdadır.

 

  • www.sa-mp.com adresine giriyoruz.
  • Ardından indirmeler bölümünde bulunan “SA-MP 0.3.7-R2 Client” isimli clienti indiriyoruz.
  • Clientin farklı sürümde olması pek bir şey değiştirmez. Sonuç olarak clientler sürekli olarak güncellenmektedir. Bundan dolayı sürümlere fazla takılmayın ve indirip kurulum yapın.
  • Kurulum işlemini yaparken sizlerden istenen dizin seçme bölümünde bilgisayarınızda bulunan Gta San Andreas klasörünü seçmeniz şarttır.
  • Klasörü seçerek kurulumu yaptıktan sonra Gta San Andreas klasörünüze girin ve Multiplayer için gelen .exe uzantılı uygulamayı açın.
  • Açılan uygulamada “İnternet” bölümüne girdiğinizde karşınıza aktif tüm Multiplayer serverleri çıkacaktır. Buradan istediğiniz servere giriş yapabilirsiniz.

 

İşlemimiz tamam, artık siz de San Andreas Multiplayer dünyasının bir oyuncususunuz! Oyunda gerçek zamanlı tüm oyuncular ile birlikte savaşabilir ve oynayabilirsiniz. Daha fazlası için lütfen sitemizi takip etmeyi unutmayın!

 

Son olarak Gta Sa-Mp nedir? isimli konumuzda Gta San Andreas Multiplayer hakkında bilgi verdik.