GTA V’te Model Olan Her Şeyi Kontrol Eden Mod Magneto Erişime Açıldı

Popüler oyun GTA V’te yer alan tüm modelleri kontrol edebileceğiniz yeni bir mod kullanıma sunuldu. GTA V isimli oyundaki bu modu kullanmak artık mümkün. Eğer oyun içerisinde var olan tüm nesneleri kontrol etmek istiyorsanız ilgili modu kullanabilirsiniz. Size sunulan özel yetenekler sayesinde etrafınızda bulunan nesnelerin tamamını kontrol etmeniz mümkün hale getirildi. Oyuncular tarafından uzun süredir beklenen bu mod çıkış yaptığı süreç içerisinde büyük bir ilgi gördü. Son zamanlarda online tarafında büyük bir kitlenin yer aldığı tespit edilen GTA oyununun geliştirilme aşaması devam ediyor. Oyuna neredeyse her ay yüzlerce ücretsiz içerik ekleniyor. Sürekli olarak güncellenen oyunun oyuncular tarafından yoğun ilgi gördüğü biliniyor.

SON GÜNCELLEME İLE MODU AKTİF EDİN

Oyuncuların merak ettiği Magneto isimli mod son güncelleme ile birlikte kullanılabilir duruma getirilmiştir. Uzun süredir test edilen mod başarılı sonuçlar verdi. Geliştirici ekip uygun duruma getirdiği ilgili modu kısa süre içerisinde kullanıma sundu. Son güncelleme ile birlikte kullanımı mümkün olan mod, oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği noktalardan birisi olmuştur. Sürekli olarak araç, eşya ve silah eklendiği ve farklı özellikler ile keyifli bir online dünya yarattığı gözlemlenen GTA, son güncellemesinde yaptığı tüm bu yenilikleri kontrol edebilmenin mümkün olduğunu gösterdi. GTA’nın sunduğu geniş ve özgün olabildiğiniz bu dünyada siz de var olan tüm nesneleri kontrol edebilirsiniz.

BAĞIMSIZ GELİŞTİRİCİLER İLGİ GÖRÜYOR

GTA için yapılan geliştirmelerden bir kısmı bağımsız kişiler tarafından yapılıyor. Bu tür geliştirmelerin oyuncular tarafından ilgi gördüğü biliniyor. Eğer siz de bağımsız geliştirici ürünlerini test etmek istiyorsanız bu konuda kısa bir araştırma yaparak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Magneto isimli modu üreten JulioNIB’e destek vermek ve modlara erken erişim sağlamak isterseniz kendisinin bir Patreon hesabı bulunuyor. Komut dosyasının tüm detaylarını ve kurulum talimatlarını buradan bulabilirsiniz. Ayrıca Magneto modu ile GTA 5 deneyimini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Aşağıdaki video içerisinde ilgili mod ile neler yapabildiğinizi görmeniz mümkündür.

Çıkış yaptığı dönemden bu yana ilgi odağı olan GTA V isimli oyun yapılan bu tür geliştirmeler ile daha da eğlenceli bir hal aldı.