Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

NMxTR Hakkımızda

2017 yılında kurulan ve Türkiye’de oyun platformları arasında sıralamasını günden güne yükselten NMxTR, özgün içerikleri ile öncelikli olarak oyun platformları ve diğer platformlarda kendini ön plana çıkarmayı hedeflemektedir. Site özgün olarak açılmış bir blog şeklindedir ve kendi yazar kadrosunu barındırmaktadır. Şu anda toplam 3 yazar ile çalışan NMxTR sitesinin temel optimizasyon ve misyon belirleme görevini ayrı ayrı departmanlarımız yürütmektedir. Makaleler yazarlar tarafından özgün bir şekilde hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Google ile uyumlu bir hale getirilmeye çalışılan NMxTR özellikle bu alana çok önem vermektedir. Google dostu içerikleri ile hiçbir yerden kopya içerik almaması, sitenin en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Faydalı ve yararlı bilgi vermek her açıdan iyi olduğu gibi, sitemizde paylaştığımız içeriklerin tamamının bilgi kalitesi titizlikle incelenmektedir.

Yasal Haklar

  1. Unutulmamalıdır ki NMxTR uluslararası yasalara aykırı ve telif haklarını çiğneyici içerikler paylaşmamaya çalışır. Paylaşımlarımızın telif haklarını ihlal ettiğini veya yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanız durumunda 15 ( on beş ) gün içerisinde sizlere dönüş sağlanacak ve gereken yapılacaktır.
  2. Sitemizin mevcut kitlesinin büyük bir çoğunluğu Türkiye Cumhuriyetinden gelmektedir. 5651. sayılı Türk Ceza Kanununa göre NMxTR.com yer sağlayıcı adında hizmet vermektedir. Bu neden dolayı site yönetiminin içerikleri kontrol etme gibi bir yükümlülüğü yoktur. Yukarıda belirttiğimiz gibi, eğer haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız veya içeriklerde problem olduğunu düşünüyorsanız info@nmxtr.com adresine mail göndermeniz durumunda 1.maddemizde belirttiğimiz süre ve mevzuat şartları içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Hakkımızda daha fazla bilgi talep ediyorsanız lütfen mail adreslerimizden bizlere ulaşınız.

 

SON EKLENENLERSitemize son eklenen içerikler

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Resmine fotoshop yap profesyonel bir cambaz gibi Metin2 zeka ne işe yarar? ( zeka efsunu ) Metin2 Karakter Silme ( Kodu ve Sorunlar ) Fraps Sınırsız Çekim indir 2018 ( 30 Saniye Derdi Yok! ) Metin2 7x Hilesi, Mod Güncel Exp Botu ( TR + Steam ) Metin2 Şaman Efsunları

FACEBOOK'TA BİZ


Backlink alımları için lütfen iletişime geçiniz.

NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır