İçimizdeki Tanrı: Belki De Yanlış Yerde Arıyoruz

Ana Sayfa » Tanıtım Yazısı » İçimizdeki Tanrı: Belki De Yanlış Yerde Arıyoruz

İçimizdeki Tanrı

İçimizdeki Tanrı

Tanrı gerçekten içimizde mi? Bu sorunun cevabını vermek gerçekten çok zor. İnsanın yıllar boyunca, tarih boyunca, asırlar boyunca bir tanrı arayışına girmesi kimsenin gözünden kaçmamıştır. Aslında felsefi olarak yaklaşacak olursak Tanrının varlığını bir şekilde kabul etmeye çalıştığımızın farkına varırız belki de! Neden İslam? Neden inanıyoruz? İnanmamız için ne sebep var?

İnsanların inanç psikolojisi üzerine yorumlar bulunduran ve belki de aradığınız Tanrı için size yol gösterebilecek bir kitap! İçimizdeki Tanrı, kendine has yorumları ve eleştirileri ile genç bir yazar tarafından yazılmış. Yazarımız 21 yaşında ve ilk kitabı olarak bu kitabı seçmiş. Kitap yazarlığına uzun zamandır bağlayacağını fakat bir türlü kendini hazır hissetmediğini söyleyen yazarın bir sonraki kitabının roman tarzına olacağı bilgisine de ulaştık. Kendi alanında güçlü bir kalemi olan ve kendi hayatından esinlenerek yazmış olduğu bu kitabı merak edeceğinizi düşünüyorum. Özellikle din ile ilgili merak edilenler hakkında tarafsız bir bakış açısı ile yazılmış kitap isteyenler için şiddetle önerebileceğim bir kitap ve kitap şu anda Play Store’da ücretsiz!

Kitap şu anda Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak yayına açılmış durumda. Kitabı ücretsiz olarak Play Kitaplar kitaplığınıza eklemek isterseniz, aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz. Umarız kitabı beğenirsiniz. Kitap hakkında yorumlarınızı sayfamıza paylaşabilir veya Google Play Store üzerinden yorum yapabilirsiniz.

 

İçimizdeki Tanrı Google Play Sotre’dan Oku

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İçimizdeki Tanrı: Belki De Yanlış Yerde Arıyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Oyun İndir Pc

Oyun İndir Pc 05 Nisan 2018

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Maximum Hp ( Max HP ) ne işe yarar? ( Metin2 ) Metin2 Kostüm Kodları İslamın şartları nelerdir? Metin2 Ejderha Taşı Parçası ne işe yarar? (ETP) Aatrox Şampiyon Tanıtımı ( LOL ) Mistiklere Karşı Güçlü Efsunu ne işe yarar?

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır