İçimizdeki Tanrı: Belki De Yanlış Yerde Arıyoruz

İçimizdeki Tanrı

İçimizdeki Tanrı

Tanrı gerçekten içimizde mi? Bu sorunun cevabını vermek gerçekten çok zor. İnsanın yıllar boyunca, tarih boyunca, asırlar boyunca bir tanrı arayışına girmesi kimsenin gözünden kaçmamıştır. Aslında felsefi olarak yaklaşacak olursak Tanrının varlığını bir şekilde kabul etmeye çalıştığımızın farkına varırız belki de! Neden İslam? Neden inanıyoruz? İnanmamız için ne sebep var?

İnsanların inanç psikolojisi üzerine yorumlar bulunduran ve belki de aradığınız Tanrı için size yol gösterebilecek bir kitap! İçimizdeki Tanrı, kendine has yorumları ve eleştirileri ile genç bir yazar tarafından yazılmış. Yazarımız 21 yaşında ve ilk kitabı olarak bu kitabı seçmiş. Kitap yazarlığına uzun zamandır bağlayacağını fakat bir türlü kendini hazır hissetmediğini söyleyen yazarın bir sonraki kitabının roman tarzına olacağı bilgisine de ulaştık. Kendi alanında güçlü bir kalemi olan ve kendi hayatından esinlenerek yazmış olduğu bu kitabı merak edeceğinizi düşünüyorum. Özellikle din ile ilgili merak edilenler hakkında tarafsız bir bakış açısı ile yazılmış kitap isteyenler için şiddetle önerebileceğim bir kitap ve kitap şu anda Play Store’da ücretsiz!

Kitap şu anda Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak yayına açılmış durumda. Kitabı ücretsiz olarak Play Kitaplar kitaplığınıza eklemek isterseniz, aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz. Umarız kitabı beğenirsiniz. Kitap hakkında yorumlarınızı sayfamıza paylaşabilir veya Google Play Store üzerinden yorum yapabilirsiniz.

 

İçimizdeki Tanrı Google Play Sotre’dan Oku

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın