iOS İçin Yayınlanan Fortnite’a Güncelleme Gelecek (Fortnite Sorunları)

Son dönemlerin en popüler oyunu olarak tanımlanan Fortnite online oyuncu kitlesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fortnite oyununda bulunan oyuncuların birçoğu hem masaüstü sürümde hem de mobil sürümde büyük bir keyif alıyor. Kısa süre önce mobil platformlar içinde çıkış yapan ve büyük bir beğeni toplayan Fortnite oyunu sadece masaüstü versiyonunda değil mobil versiyonunda da aktif oyuncu sayısı ile dikkat çekiyor. Arasında büyük bir savaş olan PUBG markasına fark atan Fortnite biraz daha pratik oyun olarak tanımlanırken sunduğu farklı özellikler ile dikkat çekiyor. Her yaştan oyuncu grubuna sahip olan Fortnite bu yönde büyük bir başarıya imza atmış bulunuyor. Fortnite şu sıralar kullanıcı odaklı geliştirmeler yapmaya odaklanmış durumdadır.

İOS PLATFORMU İÇİN GÜNCELLEME

iOS platformu için çıkış yapan Fortnite’ın kısa bir süre sonra oyunculardan olumsuz geri dönüş aldığı gözlemlenmiştir. iOS kullanıcılarının Fortnite oyununda yaşadığı en büyük sorun ise performansın istenildiği seviyede olmamasıdır. Oyun içinde takılmalar, bug türleri ve çeşitli donmalar oyunda alınan tadı yarı yarıya indirmiştir. Mobil platformda Fortnite oyununu akıcı bir şekilde oynamak en azından iOS işletim sistemli cihazlar için imkansız bir hal almıştır. iOS işletim sistemine sahip olan kullanıcılar için beklenen haber firma tarafından duyuruldu. Yeni bir güncelleme bekleyen kullanıcılara beklentilerini karşılayacak haber verildi. Yapımcı ve geliştirici ekip var olan sorunları gidermeye çalışıyor.

YENİ GÜNCELLEME İLE AKICI OYUN

Fortnite oyununu akıcı bir şekilde oynamak ve tıpkı masaüstü oyuncuları gibi mobil platformda da oyundan keyif almak mümkündür. iOS işletim sistemi için türeyen performans sorunlarının kısa süre içerisinde giderileceğinin açıklanması ise oyuna olan ilgiyi bir hayli arttırmış durumda. Var olan sorunlara anında müdahale eden ekip performans sorunlarını ortadan kaldıracak yeni bir çözümle oyuncuların karşısına çıkacak. Güncelleme paketi ile birlikte alınan şikayetlerin tamamen ortadan kaldırılacağı ifade edildi. Önümüzdeki hafta güncellemenin yayınlanacağı ifade edildi. Şuan yeni güncellemenin testi yapılmaktadır. Oyuncuların yeni güncelleme için kısa bir süre daha beklemesi gerekecek. Siz de bu yönde sıkıntı yaşıyorsanız yeni güncellemeyi takip etmelisiniz.