Istiklal Caddesi Canlı Yayın (İstanbul İstiklal Caddesi Canlı İzle)

Istiklal Caddesi Canlı İzle (İstanbul İstiklal Caddesi Canlı Yayın)

İstanbul Istiklal Caddesi Canlı Yayın imkanı artık sitemizde aktiftir. İstiklal caddesini canlı izlemek artık daha kolay hale geldi. Bağlantı sağladığımız kameralar ile anlık olarak İstiklal caddesini sizlere canlı yayında ulaştırıyoruz. İstiklal caddesini artık bilgisayar ve mobilden izlemek nmxtr ile daha kolay hale geldi. Sadece İstiklal Caddesi değil, İstanbul’un her caddesini canlı yayınlar ile sizlere ulaştırıyoruz. Yayınlarımız özel kameralardan alınıp sizlere ulaştırılmıştır. Gezmeyi seven arkadaşlarımız sitemizden İstanbul’un tüm bölgelerini izleyerek gideceği yerleri seçebilirler. Gezmeyi seven arkadaşlardan ziyade memleket hasreti çeken arkadaşlarımız canlı olarak memleketlerini görebilme imkanı buldular.

Sizler için sitemizde paylaştığımız bütün canlı yayınlar resmi olarak belediye kameralarından alınıp sizlere aktarılmaktadır. Canlı yayınlarımız anlık olarak sizlere gelmektedir. Genellikle özel günlerde yoğun ilgi gören canlı yayınlarımız kısa zamanda çok fazla izlenme ile sıralamaya girebilmiştir. Bundan dolayı ilerleyen günlerde diğer caddelerimizi sizler için hazırlayıp canlı yayın sekmemize ekleyeceğiz. Artık canlı yayın izlemek nmxtr ile daha kolay ve güvenilir.

İstiklal Caddesi Kamera-1

İstiklal Caddesi Kamera-2

 

Istiklal Caddesi Canlı Yayın hizmetlerinin tamamı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan yayınların tamamı Belediyenin Turistik amaçla yayınladığı yayınlardır. Ek olarak sitemizde İstanbul hakkında daha fazla turistik yer görmek isterseniz Canlı Yayınlar kategorimize göz atabilirsiniz. Bu kısımda İstanbul’un diğer turistik ve görülmeye değer güzelliklerini canlı olarak izleyebilirsiniz.

İyi tatiller, iyi geziler dileriz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın