League of Legends Eşyalar ve Ekipmanlar

League of Legends Eşyalar ve Ekipmanlar
League of Legends Eşyalar ve Ekipmanlar

Eş zamanlı oynanan strateji oyunları içinde en beğenilen oyunlardan olan League of Legends, ekipler halinde oynanan ve rakiplerinizin merkez üslerini ortadan kaldırarak onları yok etmeye yönelik bir oyundur. League of Legends Eşyalar ve Ekipmanlar alarak oyun içerisinde güçlenebiliyoruz. Strateji oyunlarında amaç, uygulayacağınız taktikleri ekip arkadaşlarınızla oyun başında belirlemek ve o taktiğe bağlı kalarak oyunu oynamaktır. Başarıya giden yollardan bir diğeri ise, oyun içindeki tüm araç gereçlerin özelliklerini bilmektir.

League of Legends Eşyaları

League of Legends oyununa başlar başlamaz oyuncular, altın ganimeti toplamaya başlarlar. Topladıkları bu altın ganimetleri ile gerek becerilerini gerekse de karakterlerini daha güçlü kılan eşyalar satın alırlar. Her eşyanın bir değeri vardır. Alacağınız eşyalar sizin eksik gördüğünüz yönlerinizi tamamlamalı ya da rakiplerinize üstünlük sağlamanıza yarayacak eşyalar olmalıdır.

Savunma amaçlı olarak Can, Büyü Direnci, Can Yenileme ve Zırh ile ilgili eşyaları satın alabilirsiniz. Bunlar saldırı anlarında daha az hasar almanıza yarayacak eşyalardır. Saldırı ile ilgili olarak da Hasar Verici, Kritik Vuruş, Saldırı Hızı Arttırma ve Can Çalma ile ilgili eşyaları alabilirsiniz. Kusursuz bir şekilde planladığınız stratejinizin işlemesi için, hem savunma yaparken hem de saldırıda kullanacağınız eşyalara sahip olmanız gerekmektedir.

Savunma ve saldırı başlıklarındaki eşyaların dışında Yetenek Gücü, Bekleme Süresini Azaltma, Mana ve Mana Yenileme ile ilgili büyü eşyalarını da satın alıp avantaj sağlayabilirsiniz. Bunlar dışında tek kullanımlık League Of Legends Eşya Seti ile stratejileriniz doğrultusunda ve mevcut ganimetlerinize göre satın alabilirsiniz.

League of Legends Oyununda Eşyaların Önemi

League of Legends strateji oyunu, ekip arkadaşlarınızla planladığınız bir stratejiye dayalı olarak oynanan bir oyundur. Rakiplerinizle karşılaşmadan evvel, gerek saldırı gerekse de savunmaya yönelik taktiklerinizi belirlemeli ve ona uygun eşyaları almalısınız. Burada en önemli husus, saldırı için gereken eşyaları alırken, savunma için de gerekli eşyaları almanızdır. Unutmayın ki rakipleriniz de size saldırmak için çeşitli taktik ve planlar geliştirmektedir.

Satın aldığınız her eşyanın amacınıza hizmet etmesi büyük önem taşımaktadır. Bu sayede ekip arkadaşlarınızla kurduğunuz plan kusursuz bir şekilde işleyecek ve rakiplerinizi yok etmeniz kolaylaşacaktır.