League of Legends Mobil Başarı Rozetleri

League of Legends Mobil Başarı Rozetleri

PC oyunundan ayrı olarak mobil uygulamada ek olarak farklı ödüller de oluyor. İlk kez yaptığınız görevlerden sonra bildirim şeklinde ödül ya da rozetler gelebiliyor. Bu şekilde görev yapmaya devam ettikçe yeni rozet sistemleri açılıyor. Mobile Legends :Bang Bang görevleri tamamladıkça, profiller sayfanıza eklenmektedir. Aynı zamanda giriş ekranında da görebilirsiniz başarılarınızı. Size verilen görevlerin hepsini sırası ile yapmak durumunda değilsiniz. Katil rozeti, avcı rozeti, zengin rozet, lider rozeti, koruyucu rozeti, bozguncu rozeti gibi birçok farklı rozet türü bulunuyor. Başarı sistemine göre bu rozetleri kazanabilirsiniz. Bununla beraber bronz, gümüş ve altın olarak da rozetler değişiklik gösteriyor. League of Legends Mobil Başarı Rozetleri

Rozet Almak İçin Hangi Görevler Yapılmalı?

Mobile Legends :Bang Bang rozetleri almanız için bot oyunlarını tercih etmemeniz lazım. Görev talebi size geldiğinde ve gerçekleştirdiğinizde renkleri belirginleşmektedir. Katil rozeti isminden de anlaşılacağı üzere düşman öldürme üzerine kuruludur. Sayısına göre değişmekle beraber, sizlere verilen komutları yerine getirdikçe kazanırsınız. Avcı rozeti ise orman canlılarını öldürme ya da diğer orman görevlerine göre verilmektedir. Zengin rozeti, minyon öldürme, son vuruşu yapma, altın harcama gibi konulara göre veriliyor. Bozguncu rozetinde ise, kule yıkma, koridorlarda kule yıkma, inhibitör yıkma şeklinde görevler bulunmaktadır. Lider rozeti ise isminden belli olduğu üzere kazanmış olduğunuz başarılar üzerine verilmektedir. Koruyucu rozeti ise, iyileştirme yapma, hasardan koruma görevleri üzerine kuruludur.

Oyunda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Oyun oynarken karakterlerinizden ekibinize kadar birçok konuya dikkat etmelisiniz. Oyunun ana amacı kendi bölgenizi korurken aynı zamanda rakiplerin savunmasını da ele geçirmek. Ekibiniz varsa bununla beraber hareket etmeniz sizin daha güçlü olmanızı sağlayacaktır. Yanı sıra, rakiplerinizin hamlelerini analiz edip buna göre oyun kurmayı da unutmayın. Pusuya yatma ya da ekiple beraber saldırıya geçme gibi tüm opsiyonları kendinize ve rakibinize göre tercih etmelisiniz. Oyunda üç farklı bölge bulunuyor. Hepsinde de karakter seçerek koridorda savaşıyorsunuz. Bu Mobile Legends :Bang Bang sırasında da dikkatli olmalısınız. En yatkın ve hakim olduğunuz karakteri seçmek sizin için daha avantajlı olacaktır. Sürekli karakter değişimi yerine uzmanlaştıklarınız üzerinden gidin.