League of Legends Mobil Uygulaması Mobile Legends Bang Bang

League of Legends Mobil Uygulaması Mobile LegendsBang Bang
League of Legends Mobil Uygulaması Mobile LegendsBang Bang

League of Legends yani LoL, dünyada en çok tercih edilen PC oyunlarından biri. Uzun bir süredir popülerliğini koruyan LoL oyunu son bir iki senedir de mobil dünya içerisinde yerini almış durumda. Riot Games tarafından geliştirilen Mobile Legends Bang Bang uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Fakat oyun mobile legends adı altında sizlere sunuluyor. Uygulamayı indirdikten sonra, telefonunuzda var olan arkadaş listeniz de otomatik olarak uygulamaya geçiş yapacaktır. Böylece arkadaşlarınızla iletişim halinde oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyuna gelen bildirimler de, mobil uygulama bildirimleri gibi anlık olarak görülmektedir. Oyun sırasında yalnızca kendi arkadaşlarınız ile değil; oyunda var olan kişi ve gruplar üzerinden de ekleme yaparak farklı ortamlara dahil olabiliyorsunuz. Uygulamayı hem Android hem de iOS sistemleri için indirip kullanabiliyorsunuz.

League of Legends Kulüpleri

Arkadaşlarınızla beraber LoL mobil uygulamasında oyun oynamak istiyorsanız ek uygulamalardan da yararlanabilirsiniz. Kulüpler için ek bir LoL uygulaması kullanarak arkadaşlarınızla daha fazla ilişki içerisinde olabilirsiniz. Aynı zamanda en büyük özelliklerden biri de arkadaşlarınızla konuşabiliyorsunuz.  Kendiniz de kulüp oluşturabildiğiniz gibi, oluşturulmuş olan kulüplerden de davet alabiliyorsunuz. Kabul ederek farklı arkadaşlık ortamlarını da deneyimleyebilirsiniz. Uygulamaya sahip olabilmeniz için iOS sistemlerinde 8.3 ve üzeri omak, Android sisteminde ise 4.1.1 ve üzeri olmak gerekmektedir. Aksi durumda LoL telefonunuzla uyumlu şekilde çalışmayabilir ve bu ek uygulamayı kullanamazsınız. Uygulamanın zamanla

güncellemeleri de yayınlanmakta. Bunları da takip etmenizi öneririz.

Mobil Uygulamanın Özellikleri Nelerdir?

Uygulamayı kullanabilmeniz için Google Play Store ya da App Store üzerinden indirmeniz yeterlidir. Herhangi bir ücret ya da uygulama içi ücret ödemiyorsunuz. Uygulamanın tam adı “Mobile Legends: Bang Bang” şeklinde geçmektedir. Oyun çok fazla yer kaplamamakla beraber, arkadaşlarınızla iletişim kurarak kısa sürede oyunun hakimi olmanızı sağlayacak bir pratikliktedir.  Klasik MOBA haritaları, 5’e 5 savaşlar, takım çalışması yapabilme ve strateji oluşturabilme gibi birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Ek olarak, basit şekilde kontrol edebiliyor olmanız da önemli artılarından biri. Bu şekilde kısa sürede ustalaşabiliyorsunuz. Otomatik şekilde 10 saniye içerisinde eşleşip, 10 dakika süren savaşlar yapabiliyorsunuz. Böylece beklemeden hızlı şekilde sonuçlar elde edebiliyorsunuz.