League of Legends’in Yeni Oyun Modu ve Kostümleri Tanıtıldı

Uzun süredir liderliği elinde bulunduran ve kısa süre önce popülaritesini battle royal oyunlarına kaptıran League of Legends isimli oyunun halen hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi bulunmaktadır. Dünya çapında yankı uyandıran oyunlar arasında bir marka olarak ön plana çıkan oyunun kaliteli içeriği her geçen gün geliştirilmektedir. Gelişen teknoloji ile uyumlu olarak yeni güncellemeler yayınlayan League of Legends isimli oyun oyuncuları tatmin etmeye devam ediyor. Son güncelleme olan 8.18 güncellemesi ile birlikte oyuncuların hayatına yeni bir mod ve kostüm türleri giriyor. Oyuna aşina olanların olumlu tepki verdiği kostümler son dönemlerin en iyi güncellemesi olarak tanımlanan bu versiyonu eşsiz kılıyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde oyuncular ne gibi tepki verecekler.

YENİ TANITIM, YENİ GÜNCELLEME, YENİ İÇERİK

League of Legends oyununun popülaritesi her geçen gün artıyor. Yeni özellikleri ile birlikte tanıtım yayınlayan oyunun yapımcıları büyük bir ilgi gördü. 2009 yılından bu yana çığ gibi büyüyen oyuncu kitlesi ile dikkat çeken MOBA türü oyunda Riot Games yeni bir yol çiziyor. Söz konusu yamanın detaylarına geldiğimizde ise oyunda “Uzay Serüveni” konseptiyle yeni bir kostüme sahip olacak karakterlerin listesi şu şekildedir:

  • Kayn (Efsanevi Kostüm)
  • Jinx
  • Ziggs
  • Sona
  • Yasuo
  • Malphite,
  • Kayn
  • Jinx

Yukarıdaki kostümler yeni güncelleme olan 8.18 güncellemesi ile birlikte aktif olarak kullanılabilir şekilde oyunculara sunuluyor. Bu haberle birlikte oyuncular oyundan iki katı zevk almaya başladı bile..

League of Legends Kahramanları ve Özellikleri
League of Legends Kahramanları ve Özellikleri

YENİ OYUN MODUNDA DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR

Yeni oyun modu ile ilgili olarak kısmi olarak bilgi verildiği gözlemlenen tanıtım videosu büyük merak uyandırdı. Ziggs’i kurtarmaya çalışacağınız yeni oyun modunda Kayn var olan tüm gücü ile size engel olmaya çalışacak. Şampiyonlar için kalıcı güçlendirmeler barındıran yeni oyun modunda birçok yenilik görülüyor. Özellikle kalıcı istatistik özelliği oyuncular tatmin edecek özellikler arasında bulunuyor. Uzay Serüveni isimli modun ne kadar ilgi göreceği bilinmezken LOL oyununun farklı bir yol daha izlediği gözler önüne serildi. PBE serverlerini kullanmayacak olan LOL, yeni yama ile birlikte var olan tüm materyallere doğrudan erişim sağlayacak. Yeni güncelleme yakın zamanda oyunculara sunulacak.