Marvel’s Spider-Man Oyununun Türkiye Fiyatına Zam Yapıldı!

Oyuncuların sevdiği oyun türleri arasında süper kahramanların hikayelerinin yer aldığı oyunlar ağırlık göstermektedir. Yıllardır gerek filmlerin ardından çıkan oyunlar olsun gerekse özel karakterler için yaratılan oyun atmosferleri olsun oyuncuları memnun eden birçok gelişim gözlemlenmiştir. Önemli markalardan birisi olan Spider-Man ise sektörde ağırlığı olan isimlerden birisidir. Son zamanlarda adından sıklıkla bahsedilen Marvel’s Spider-Man isimli oyun ise 2018 yılının en iyi oyunu olabilecek düzeyde kaliteye sahiptir. Marvel’s Spider-Man isimli oyunun sevilen yanı ise oyundaki özgürlük hissidir. Ancak bugün gelen haberler Türkiye’deki oyuncuların memnun olmayacağı yönde bir gelişmeyi içeriyor. Marvel’s Spider-Man isimli oyunun Türkiye satış fiyatına korkunç oranla zam geldi. Bu duruma nasıl tepki verileceği ise merak ediliyor.

ATMOSFER VE HİKAYE MUHTEŞEM!

Oyuncuların ve otoriter markaların birçoğu Marvel’s Spider-Man isimli oyun hakkında yüksek puanlar ve olumlu incelemelerde bulunmuştur. Yapılan bu incelemelere ilave olarak Türkiye’deki markalarında olumlu yönde fikir beyan etmesi ülkemizde oyunu ayrı bir noktaya taşımıştır. Son zamanlarda çıkış yapan en iyi açık dünya oyunu olarak tanımlanan Marvel’s Spider-Man’in çok daha ileri gidebileceği ve geliştirileceği ise gelen iddialar arasında yer alıyor. Ancak tüm bu haberlerin yanı sıra gelen diğer haberler ise oyuncuları derinden üzüyor. Türkiye fiyatının belirlenen sınırı aşması ile birlikte eleştirilen Marvel’s Spider-Man, var olan fiyatını yükseltmeye karar verdi. Türkiye fiyatı ise korkunç rakamlara ulaştı.

HER BİR SÜRÜME AYRI ZAM

Marvel’s Spider-Man oyununun çıkış yapan sürümlerinin Türkiye fiyatına zam yapıldı. 7 Eylül’de 299 liradan piyasaya çıkan oyunun Standart versiyonu, 469 liraya yükseldi. Oyunun Dijital Deluxe versiyonunun fiyatı ise 539 lira oldu. Şu an için Marvel’s Spider-Man’in fiyatında herhangi bir düşüş olacak gibi görünmüyor. Oyuncuların birçoğu black friday gibi büyük kampanyaların olduğu özel günleri bekliyor. Bu tür kampanyaların olduğu günde Spider-Man oyunun ne kadar fiyatla satışa sunulacağı bilinmiyor. Ancak birçok oyuncu bu konuda sabit bir fikre sahip. Oyuncular büyük indirimleri takip altına aldı. Türkiye’deki oyuncuların tepkisine karşılık olarak bir hamle yapılıp yapılmayacağı ise merak ediliyor. Fakat firmanın indirime gideceği düşünülmüyor.