Maximum Sp (Max SP) Efsunu ne işe yarar?

Ana Sayfa » Metin2 » Maximum Sp (Max SP) Efsunu ne işe yarar?

Maximum Sp

Maximum Sp (Max SP) Efsunu ne işe yarar?

Maximum Sp (Max SP), bu efsun oyundaki belki de en önemli efsunlardan bir tanesidir. Genellikle Sura karakterler tarafından sıkça kullanılır. Tabi ki Şaman karakterler de aynı şekilde yoğun bir kullanım sağlar. Neredeyse tüm eşyalara  geldiği için sıkıntısız şekilde arttırma yapılabilir ve tercih edilebilir. Karakterlerin SP miktarını ( kapasitesini ) arttırır. Bir karakterin kullanabileceği max sp miktarında artış yaratır. Metin2 Türkiye oyununda ve diğer Private Serverlarda bu miktar sürekli olarak değişiklik gösterir. Metin2 Türkiye’de 10-80 arasında değişen bir değere sahiptir. Private Serverlarda bu oran değişiklik gösteriyor.

 • Bir karakterin depolayabileceği ( saklayabileceği ) Maximum SP miktarını arttırır.
 • SP harcayan karakterlerin kullanması şiddetle önerilir fakat Metin2 Türkiye’de efsunun oranı çok düşük olduğu için pek tercih edilmez.
 • Zeka efsunu kullanılması durumunda SP artışı sağlanabilir. ( efsuna etkisi olmaz )

 

Sonuç olarak;

Genel olarak oyuncular tarafından bu efsunun  miktarını arttırmak için kullanılır. Sura karakterler tarafından çokça tercih edilir ve kullanılır. Bunun dışında ekstra özelliği yoktur.

 

Efsunların tamamının özelliklerini ayrıntılı olarak görmek için tıklayın.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Maximum Sp (Max SP) Efsunu ne işe yarar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metin2 Yağmur Sistemi ( C++ ) Uzay nedir? Gta Sa-mp Nedir? Nasıl Oynanır? Düşmanın Sp’sini Çalma Şansı Efsunu ne işe yarar? Rules Of Survival PC indir Metin2 GameGuard Hatası Çözümü, Detects GameHack (v6877++)

  ÖNERİ

  Yavaşlatma Karşısında Bağışıklık Efsunu ne işe yarar? Metin2 Ayakkabılar Metin2 Zihinsel Savaşçı Efsunları Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması Efsunu ne işe yarar? Evrim Teorisi: Charles Darwin ( Maymundan mı geliyoruz? ) Taksim Square Live Stream, Watch Taksim Live Stream

  Hoşgeldiniz

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır