Metin2 7x Hilesi, Mod Güncel Exp Botu ( TR + Steam ) 08.05.2018

metin2 7x hilesi
metin2 7x hilesi

Metin2 7x Hilesi, hepimizin bildiği gibi bu Metin2 Hile uzun zamandır oyuncuların merakla beklediği bir hileydi. Fakat sürekli olarak aynı hataları verdiği için Metin2 7x Hilesi kategorisinde en çok tepki alan hilelerden bir tanesi haline gelmişti. Özellikle bundan dolayı sizlere bu hileyi sorunsuz bir şekilde paylaşıyoruz. Özellikle metin2 yang toplama hilesi 2017 sürüm arayanlar için tam yerinde bir hile diyebiliriz. Özellikle yeni yılın gelmesi ile birlikte yeni sürüm bekleyen arkadaşlara yeni sürüm hileyi paylaşacağız. Bunun dışında metin2 yang toplama hilesi 2018 sürümü de yayınlandı!

Metin2 tr hile arayanlar için gerçekten etkin çözüm sağlayacak bir hile olmasına karşın sürekli güncellendiği için sürekli olarak sitemizden güncel halinin indirilmesi şarttır. Güncel olarak hileyi indirmeniz durumunda ban yeme riskiniz yoktur ve hileyi sürekli olarak kullanabilirsiniz. Hile her güncel hale geldiğinde bu konuya güncel hali eklenmektedir. Hızlı ve kolay bir şekilde bu konu üzerinden indirebilirsiniz. Metin2 7x özelliğine sahip olan bu hile kullanıcılar tarafından çok ama çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü 7x hilesi oyun içerisinde aktif olarak kasılmayı sürekli olarak sağlamaktadır. Seri ve hızlı vuruşlar sağladığından dolayı bu seçenek gerçekten oyuncular tarafından çok önemlidir. Kasılma esnasında çok fazla vuruş etkinliği sağlayan bu seçenek oyunculara kolaylık sağlamaktadır. Metin2 güncel 7x sizler için tasarlanmıştır ve kolay bir menüye sahiptir. Oyuna girdiğiniz andan itibaren oyunun hemen alt seçeneklerinde ortaya çıkmaktadır. Ekstra olarak uygulama açılmamakta ve bilgisayarınızda ekstra kasmalara, donmalara yol açmamaktadır. Bu sebepten dolayı çok fazla kullanışlıdır.

Private Serverlar

Metin2 pvp oto metin kesici 2017 yılında yayınlanmamıştır. Çünkü hileler private serverlere göre ayarlanamıyor. Birden fazla private server olduğu için çok fazla sorun çıkmakta ve pvp serverlere uygun sürekli olarak hile üretimi yapılamıyor. Bu sebepten dolayı sistem sadece Metin2 TR için güncelleniyor. Bundan dolayı da Metin2 Pvp 7x de aynı şekilde tarihe karışmıştır. Özellikle son zamanlarda pvp serverlerde geliştirilen hile koruma sistemleri artık basit şekilde üretilen 7x hilelerine karşı etkin koruma sağlamakta ve sürekli olarak ayrı ayrı pvp serverlere hile güncellenmiyor ve bu oyunlara hile desteği verilmiyor ve güncelleme yapılmıyor. Bunun için biz de her ne kadar üzgün olsak da maalesef ki yapılabilecek pek birşey yoktur. Son olarak belirtmek isteriz ki güncel balık botu arayanlar için bu hile tam on ikiden hedeftir diyebiliriz. Özellikle balık tutma konusunda bu hile gerçekten çok aktif şekilde çalışmaktadır. Bu konuda kesin garanti verebiliriz.

Metin2 7x hilesi güncel şekilde sizlere sunulmuştur. Kurulum ile ilgili olarak sizlere detayları ayrıntılı olarak anlattık. Video anlatım ekleyerek sorun yaşamamanızı sağladık. Elimizden geldiği kadar her güncellemede bu konuda detaylar vereceğiz ve hatalarınızı gidermenize yardımcı olacağız. Hile sadece şu anda 64 bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Sistemler artık 64 bit üzerinde ilerlediğinden sadece bu işletim sistemine uygun hale getirilmiştir. Metin2 Gameguard hatası alanlar lütfen yoruma belirtin ve process hackeri kullanmayı unutmayın. Umarız hileyi beğenirsiniz. Yorumlarınızı lütfen eksik etmeyiniz. Sorunlarınızı da yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

Metin2 Hile Özellikleri

 • Hızlı koşma
 • Hızlı vurma
 • Duvardan geçme
 • GM dedektörü
 • Oto toplama
 • Otomatik pot
 • Balık botu
 • Çekme hilesi
 • Para hilesi ( toplama )
 • Metin taşı dedektörü
 • Oto metin kesici

Kurulum ve Çalıştırma 

Metin2 Hile için gerekli olan ve hilenin çalışabilmesi için ekte bulunan dosyaların doğru bir şekilde çalıştırılması ve işlemlerin uygulanması gerekir. Aksi takdirde oyundan atma problemi oluşur. Lütfen aşağıdaki yönergeleri doğru şekilde takip edin.

 • Hileyi indirip oyun klasörünüzün içine kurun.
 • Metin2_Launch.exe bölümünden oyunu başlatmadan önce oyuna normal patcher ile girdiğinizden emin olun.
 • Oyun güncellemelerinin tam olduğundan emin olduktan sonra oyunu Metin2_Launch.exe ile açın. Ama giriş yapmayın. Giriş ekranında bekleyin.
 • Ardından Process Hacker ile Gamemon.des ve Gamemon64.des uygulamalarını bulup sağ tıklayın ve suspend yapın.
 • Ardından oyuna giriş yapın ve Metin2 7x hilesi hazır! Tadını çıkarın!

Ekstra Özellik

Metin2 güncel hile konforu ve tüm özelliklerin çalışması için ekstra özellik eklenmiştir. Ekstra özelliği çalıştırmak için aşağıdakileri uygulayabilirsiniz.

 • Hilenin ekstra özelliğini açmak için öncelikli olarak yukarıda bulunan “Kurulum ve Çalıştırma” bölümündeki alanın tamamını okuyup işlemleri uygulamanız ve hileyi oyunu başlatarak çalıştırmanız gerekmektedir.
 • Hileyi çalıştırdıktan sonra oyuna girin ve “Enter” tuşuna basarak oyundaki genel chat ekranı bölümünü açın.
 • Bu bölüme “/runpy nmxtr.py” yazın ve “Enter” tuşuna basın.
 • Hilenin ekstra özelliklerini açmak için sol üst köşede “Başlat veya Start” butonu gelecektir.
 • Bu butona bastığınızda karşınıza hile paneli gelecektir.

Hatalar ve Çözümleri ( GameGuad Hata Çözümü %100 )

Gameguard Detectcs Gamehack ( v6877++ ) Hata Çözümü

 • Metin2 Hile hata çözümü ile ilgili olarak aşağıda video anlatım yapılmıştır. Kurulumda bulunan “Process Hacker” isimli program ile videoda anlatılan şekilde işlem yaparsanız bu hatayı almazsınız. “Process Hacker” programı olmadan işlem yaparsanız bu hatayı alırsınız.
 • Konu ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi : GameGuard Detects GameHack (v6877++) Hata Çözümü

Auto Login Sistemi ( Oyundan Atmalara Karşı ) 

Metin2 Gameguard İnitiail Error Hatası Çözümü

 • Bu hata gerçekten can sıkıcı bir hatadır. Hatanın çözümü için sizlere ayrıntılı bir anlatım yaptık. Anlatım linki aşağıda yer almaktadır.
 • Konu ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi : Metin2 Gameguard İnitiail Error Hatası Çözümü

x86 ( 32 Bit ) İşletim Sistemleri İçin Process Hacker (Erişim Engellendi hatası)

 • Metin2 7x Hilesi kullanabilmeniz için Process Hacker programının çalışabilmesi şart. 32 bit işletim sisteminiz varsa ve Process Hacker programında “Erişim Engellendi” hatası alıyorsanız, 32 bit işletim sistemine uygun Process Hacker dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

“Suspend” Butonuna Basınca Oyun Kapanıyor ( Çözüm )

 • Metin2 mod hilesi, suspend işlemi yaparken sadece ana işlemde suspend yapmanız gerekecektir. Diğer işlemde yapmanız durumunda otomatikman oyun kapanacaktır. Genelde bu sorun Windows 7 kullanıcılarında çıkmaktadır. Sorunu çözmek için GameMon.des işlemini suspend etmeniz gerekecektir.
 • GameMon64.des işlemini suspend etmeniz durumunda oyun kapanabilir. Ondan dolayı sadece GameMon.des işlemi suspend edilmelidir.

“Client Not Supported” Hatası

 • Aslında bu bir hata değildir. Oyun clientinin dışında bir client ile giriş yapıldığını ve bu clientin desteklenmediğini belirtir. Fakat hile sistemi sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Kısacası bu hatayı göz ardı etmenizde fayda var. Bu hatayı alsanız dahi Metin2 7x Hilesi çalışacaktır.

Metin2 Log Hatası Çözümü

 • Log hatası genel olarak oyun dosyalarında bozukluk olması sebebiyle oluşur. Aşağıdaki linkte bu hatanın çözümü ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

BKZ: Metin2 Log Hatası Çözümü ( TR – PVP )

 

Çalıştığına Dair Ekran Görüntüsü ( 17.01.2018 )

metin2 hile
metin2 hile

Video Anlatım

İNDİRME LİNKLERİ

Metin2 7x Hilesi İndir

VİRUS TOTAL

Rar Şifresi / Rar Pass :

www.nmxtr.com

Güncelleme Detayları

 • Atma sorunu giderildi.
 • Oto atack sorunu giderildi.
 • Son Güncelleme : 08.05.2018 08:23

 

Metin2 Hile kısmında sorun yaşamanız durumunda veya kırık link tespit etmeniz durumunda İletişim formu aracılığıyla bizlere bildirimde bulunabilirsiniz.

Ek olarak Facebook sayfamızdan ve yöneticimizden destek almak isteyenler buraya tıklayabilir :

NMxTR Facebook Sayfası

ÖZEL DESTEK TALEPLERİ ( SORUN YAŞAYANLAR İÇİN )

Özellikle Metin2 Hile kullanırken sorun yaşayan arkadaşlar için ve hata alan arkadaşlar için özel bir forum bölümü oluşturduk ve bu forum bölümünde konu açan herekse yardımcı olmaya karar verdik. Bu bölüm her kullanıcıya açık olacak ve herkes birbirine yardımcı olabilecektir. Bundan dolayı temiz bir bilgi kaynağı oluşturmuş olacağız ve deneyen kullanıcıların tecrübeleri ile birlikte herkes destek almış olacaktır. Hile kullanımı ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlarımız buraya veya aşağıdaki linke tıklayarak forumumuzdaki destek bölümüne gidebilirler ve foruma giriş yaparak veya üye olarak destek talebi içerikli konular açabilirler. Bu konulara en kısa zamanda ekibimiz veya forumda bulunan kullanıcılar cevap verecektir. Umarız Metin2 7x Hilesi için iyi bir platform sağlarız.

Platform Linki : 7x Mod Hilesi Destek

Metin2 7x Hilesi ile ilgili ekstra sorunlarınız olursa yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Problemlerinizi hızlı şekilde çözebilmemiz için bizlere Facebook sayfamız aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamızın linki sitemizin en alt kısmında bulunmaktadır. Buradan bizlere mesaj atarak sorunlarınızın çözülmesini talep edebilirsiniz. Lütfen Facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olun. İyi oyunlar dileriz.

Facebook Grubumuzdan Destek Alın!

Metin2 Güncel hile ile ilgili ve diğer sorunlarınız ile ilgili yeni oluşturduğumuz facebook grubumuzun içerisinde yöneticilerimizle fikir alışverişi içinde olun ve birbirinizi tanıma fırsatı bulun. Sorun yaşayan arkadaşlarınıza destek olmak ve kendi sorunlarınızı iletmeniz için sizlere bir fırsat! Aşağıdaki linkten facebook grubumuza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Metin2 Tr hile için tüm sorularınızı grup ortamında sorabilir ve sorularınıza cevap arayabilirsiniz. Gruba alımlar yönetim tarafından incelenmektedir. Grup girişinde soruları yanıtlamayanlar gruba alınmayacaktır.

NMxTR Facebook Grubu

Son olarak Metin2 Yağmur Sistemi ( C++ ) isimli yazımızda Metin2 Yağmur Sistemi hakkında bilgi verdik ve bu sistemi nasıl kuracağınıza dair detaylara değindik. Umarız beğenirsiniz.

 

Metin2 TR M2Mod Hilesi Levelbot 7x Auto damage (Anti ban)