Metin2 At Zırhlama

Metin2 At Zırhlama

Metin2 at zırhlama görevler ile yapılmaktadır. Bu görevleri aktif hale koymak için 25 levele ulaşmak gerekmektedir. 25 levele ulaşan tüm karakterler seyise giderek at sahibi olabilirler. Leveli 25 olan Metin2 oyuncuları at madalyonu karşılığında at sahibi olabilirler. Seyise giderek at madalyonu vermeniz gerekecektir ve 1 gün bekleyerek at alabileceksiniz. At aldıktan sonra atınızı geliştirebilmek için level atlamanız gerekmektedir.

At Zırhlama nasıl yapılır?

Metin2 at zırhlama görevlerini aldıktan sonra atınızı zırhlayabilirsiniz. Atınızı zırhlamak için atınızı 10 seviyeye getirmeniz gerekecektir. Atınıza level attırabilmek için at madalyonuna sahip olmanız gerekmektedir. At madalyonu bulmak için maymun zindanında maymun kesmeniz gerekmektedir. Elde etmiş olduğunuz madalyonları seyise götürerek at görevlerini başlatabilirsiniz.

Seyise götürdüğünüz madalyonlar karşılığında seyis size atınızı geliştirmeniz için görevler vermektedir. İlk göreviniz haritada size bir yer belirtilmektedir. Bu yerlere giderek görevi tamamlayabilirisiniz. Bu görevler atınız 10 level olana kadar devam etmektedir.

Atınız 10 level olunca atınızı zırhlamanız için son bir adım kalmış olacaktır. Bu son adımda sizden 30 dakika içerisinde 50 akrep okçu öldürmeniz istenecektir. Bu okçuları grup kurarak daha çabuk bir şekilde bitirebilirsiniz. Görevi tamamladıktan sonra seyis sizi yanına çağıracaktır. Seyise gittikten sonra 1 gün beklemenizi isteyecektir. Gün tamamlandıktan sonra atınız 11. seviyeye ulaşmış olacaktır. Yani atınız artık zırhlı olmuş olacaktır.

Asker At Nasıl Alınır?

Atınız artık zırhlandığına göre asker at için ilk adımları atmaya başlayabilirsiniz. Atınızı asker seviyesine ulaştırabilmek için aynı şekilde at madalyonları ile devam etmeniz gerekmektedir. Değişen tek kısım görev kısmıdır. Görevler 11 ile 21 arasına kadar devam etmektedir. Bu görevleri sizler için kısaca özet geçeceğiz.

  • Level 12: At üzerinde 5 adet Bo kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 13: At üzerinde 5 adet Chuong kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 14: At üzerinde 10 adet Elit ork generali kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 15: At üzerinde 10 adet Siyah ork kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 16: At üzerinde 10 adet Mistik işkenceci kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 17: At üzerinde 10 adet Zehirli pençe örümceği kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 18: At üzerinde 20 adet Çöl haydudu kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 19: At üzerinde 10 adet Buz golemi kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 20: At üzerinde 10 adet Savaş kaplanı kesmeniz gerekmektedir.
  • Level 21: 30 dakika içerisinde 150 şeytan okçu kesmeniz gerekmektedir. ( Grup kurarak bu görevi kolayca yapabilirsiniz.

Konumuzun böylece sonuna geldik. Konumuzu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Son olarak Metin2 Maymun Yumurtası isimli yazımızda, Metin2 Maymun Yumurtası hakkında bilgi verdik.