Metin2 Bakım Saatleri

metin2 bakım saatleri

Metin2 bakım saatleri, bildiğimiz üzere her hafta yapılan bakım periyotları olarak biliniyor. Bu bakımlarda oyun yapılandırılması sağlanıyor. Genel olarak haftalık bakımlarda oyunda belli eklentiler yapılandırılıyor veya oyuna bir sonraki hafta gelecek olan güncellemeler ekleniyor. Metin2 bakım günleri ve bakım saatleri hakkında bugün bilgi vereceğiz.

Oyun yönetimi belli süreli bakım periyotları uygulamaktadır. Bakımın belli bir günü bulunmaktadır. Bu gün, Çarşamba günü olarak belirlenmiştir. Her çarşamba günü oyun bakıma alınmaktadır ve oyun bir süre kapalı kalmaktadır. Genel olarak oyun içerisinden bu duyurular yapılsa da oyun kapandığında oyunun ne zaman açılacağını merak eden yüzlerce oyuncu bulunmaktadır. Budan dolayı net olarak saatler hakkında bilgi vermemizde fayda var.

  • Metin2 oyun bakımları uzun yıllardır her hafta Çarşamba günü yapılmaktadır.
  • Olası bir aksilik olmaması durumunda ekstra bakım yapılmamaktadır.
  • Genellikle bakımlar saat 10-13 arasında başlamaktadır.
  • Bakımların bitiş süreleri genelde çok tartışılsa da önemli bir sorun olmadığı sürece, genellikle 1-2 saat içerisinde bakım sonlanmaktadır.
  • Bazı zamanlar bakımların saat 17-18’leri bulduğu bilinmektedir. Yani oyun akşama kadar kapalı kaldığı görülmüştür.
  • Bundan dolayı bakım süreleri net olarak bilinmemektedir.
  • Genel olarak aksilik olmaması durumunda oyun 11-12 gibi bakıma alınmakta ve en fazla 12-1 gibi oyun aktif olmaktadır. Bu sadece standart periyottur.

 

Metin2 bakım saatleri, belirttiğimiz gibi sürekli değişkenlik gösterebilmektedir. 2018 yılı için şimdilik bu periyotlar görülmektedir. Bu konuda oyundaki duyuruları takip etmenizde fayda var. Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki yıldızlar aracılığı ile oy verebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Log Hatası Çözümü ( TR – PVP soru işareti hatası ) isimli yazımızda, Metin2 Log Hatası hakkında bilgi verdik ve hatanın çözümü hakkında bilgilendirme yaptık.

 

Metin2 TR M2Mod Hilesi Levelbot 7x İçin Tıkla