Metin2 Balık Tutma Taktiği

metin2 balık tutma

Metin2 balık tutma gerçekten zor bir iş değildir fakat gerçekten zaman istemektedir. Zaman istemesinin sebebi ise zaten ortadadır. Oyuncular oltalarına yem takarak balık tutmaktadırlar. Balık tutmak için belli bir süre beklendikten sonra bir işaret çıkar ve bu işaret aracılığı ile oltada balık olduğu anlaşılır. Metin2 balık tutma taktikleri arıyorsanız, zaten bu durumda taktik uygulamanız gerekecektir. Birazdan bu konuya değineceğiz.

Metin2 balık tutma işlemi için öncelikle bir Balıkçı bulmanız gerekecektir. Balıkçıyı bulduktan sonra ona tıklayarak marketi açmanız gerekecektir. Market açıldıktan sonra olta ve yem alarak balık tutmaya hazır hale gelebilirsiniz. Tabi ki unutmadan, 30 level olmayana kadar olta kullanamayacağınızı belirtelim. Olta kullanmak için minimum 30 level olmanız şarttır. Gerekli seviyeyi karşıladıktan sonra balık tutmaya hazır hale gelirsiniz.

Balık tutmak için öncelikli olarak oltamızı takmamız gerekecektir. Ardından yemlerden bir tanesine sağ tıklayarak yemin oltaya geçmesini sağlayabilirsiniz. Ardından bir göl veya deniz kıyısına gelerek “Boşluk” yani “Space” tuşuna bir defa basmanız yeterli olacaktır. Olta atıldıktan sonra bir süre beklemeniz gerekecektir. Üzerinizde balık işareti geldiğinde oltaya balık takıldığı anlamına gelir. Metin2 balık tutma süresi genellikle değişkenlik gösterir. Ortalama 1-5 dakika sürebilmektedir. Bundan dolayı beklemenizde fayda olacaktır. Balık işareti çıktıktan sonra space tuşuna bastığınızda balığı tutmuş olacaksınız. Tabi ki balığın kaçma şansının olduğunu da söylemekte fayda var.

Balık Tutma Taktiği

Balık tutma taktikleri arasında en bilindik olanı süreyi hesaplayarak oltayı çekmektir. Genel olarak oyuncular sayısızca taktik denemektedirler fakat bu taktiklerin bir çoğu işe yaramamaktadır. Aslında oyunda balık tutmak tamamen şans üzerine kurulu olduğu için net bir taktik verilemeyecektir fakat işe yarayabilecek bir taktik belirtelim.

Oltayı attıktan sonra bir süre bekleyin. Balık tutulduğuna dair simge geldiğinde ortalama 3 saniye bekleyin ve sonra çekin. Oyunda daha fazla balık tutmak isterseniz, balıkçılık şansınızı arttırabileceğiniz bazı nesneler, nesne markette satılmaktadır. Bu nesnelerden satın alarak şansınızı arttırabilir ve daha kolay balık tutabilirsiniz.

Şimdilik anlatabileceklerimiz bu kadar. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Para Kasma Yolları isimli konumuzda para kasma yolları hakkında bilgi verdik. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın. İyi oyunlar.