Metin2 Ban Listesi

Metin2 Ban Listesi

Metin2 Ban Listesi sürekli olarak merak edilen konuların başında gelmekteydi. Bugün sizlere bu konuda bilgi vereceğiz ve bu konuda biraz detaylara değineceğiz.

Özellikle son zamanlarda oyuncuların en büyük sorunlarından bir tanesi de banlandıklarında bunların sebeplerini hızlı şekilde öğrenememeleridir. Genellikle destek sistemine mesaj gönderdiğinizde oyundan neden banlandığınıza dair bilgi veriliyor. Bu durum bazen 3 günü bulabildiğinden dolayı oyuncular “Ban Listesi”, yani oyuncuların banlandıklarında bilgi alabilecekleri bir sistem istiyorlar. Metin2 oyununda banlanmalar gerçekten çoğalmaya başladı. Özellikle son zamanlarda hileler ve botlarla mücadele eden oyun takımı büyük bir oyuncu kitlesini banlamış durumda. Bu banlamaların sebeplerini hızlı şekilde öğrenebilmek için ban listesi şart hale geliyor fakat şu anda Metin2 oyununda bir ban listesi maalesef ki yok.

Eğer banlandıysanız support.metin2.org adresinden ticket açarak itirazda bulunmanız gerekiyor. Bu itiraz sonucunda oyun takımı sizlere dönüş yapıyor ve neden banlandığınıza dair bilgi veriyorlar. “Metin2 Ban Listesi” kavramı maalesef bir süre sadece teorik olarak akıllarda kalacak. Belki de sonsuza dek. Metin2 Ban kaldırma ile ilgili tüm sorunlar da destek sistemi tarafından hallediliyor.

Metin2 Ban Listesi Var Mı?

Aslında bunun tartışması çok uzun zamandır sürmekteydi. Maalesef ki şu anda Metin2 Ban Listesi diye bir şey yok. Metin2 Ban süreleri için bilgilendirici nitelik taşıyacak olan bu liste gerçekten çok faydalı olacaktır. Oyuncular Ban Listesinin gelmesinden yana talepler oluşturuyor ve tartışmalara giriyor fakat bu listenin nasıl yapılabileceğine dair detaylar da önemli. Özellikle karakterlerin hesap bilgilerinin açık şekilde paylaşılmaması çok önemli olacaktır. Çünkü oyun içerisinde kötü niyetli oyuncular da var ve bu hesap bilgilerini ele geçirdiklerinde daha sonra bu karakterlere zarar verici paylaşımlarda bulunabilirler.

Şimdilik oyunda bir Ban Listesi yok. Fakat bu olmayacak anlamına da gelmez. Eğer bir ban listesi oluşturulursa, bunun en ince ayrıntısına kadar dizaynının yapılması gerekecektir. Ban Listesi ile ilgili görüşlerinizi bu konunun altından bildirebilirsiniz. Ek olarak Metin2 Ban Sorgulama ile ilgili de görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Büyü Bozma Taşı ne işe yarar? isimli konumuzda, Büyü Bozma Taşı hakkında bilgi vermiştik.