Metin2 Büyü Bozma Taşı ne işe yarar?

Metin2 Büyü Bozma Taşı

Metin2 Büyü Bozma Taşı oyun içerisinde yeni olduğu için bu taşın ne işe yaradığına dair pek çok kişi bilgi sahibi değil. Bundan dolayı bu konuyu paylaşmayı faydalı bulduk. Öncelikli olarak oyuncular bu konuda çok fazla varsayımda bulundu fakat genel olarak yaptığımız denemeler sonucunda elde ettiğimiz verileri sizlerle paylaşacağız.

Büyü Bozma Taşı oyunda yapılan testler sonucunda büyülü karakterlerde işe yaradığı görülmüştür. Yani bir karakterin büyü bozma taşı kullanarak büyülü savunmayı % oranla düşürdüğü görülmüştür. Bu durumu şöyle özetleyebiliriz;

Oyun içerisinde bir deneme yaptık ve birbiriyle aynı iki silah kullandık. Bu silahlardan bir tanesine Büyü Bozma Taşı ekledik. Diğer silaha herhangi bir taş eklemedik ve bu silahların seviyesi aynıydı. Aldığımız sonuçlar gerçekten ilginç. Metin2 Büyü Bozma Taşı ile ilgili aldığımız sonuçları paylaşalım.

Sonuçlar

  • Damage alacak karaktere büyü savunması yapılarak deneme yapılmaya hazırlanmıştır.
  • Büyü Bozma Taşı kullanılan silah ila vuruş yapan karakter 1500 damage attı.
  • Büyü Bozma Taşı kullanılmayan silah ile vuruş yapan karakter 1000 küsüratında damage attı.
  • Yani sonuç olarak karşı karakterdeki Büyülü Savunmayı etkisiz hale getirerek % oranında düşüş sağlatıyor ve karakterin yüksek damage almasını sağlıyor.

 

Metin2 Büyü Bozma Taşı oyun içerisindeki pozitif ne negatif yönlerini biz de merak ediyoruz ve deneyimlerinizi yorum olarak paylaşmanızı rica ediyoruz. Yorumlarınızın her birine cevap vermekteyiz ve yorumlarınızı okumaktayız. Umarız konu sizler için faydalı olmuştur.

Son olarak Metin2 Ot Nerden Düşer? ( TR – PVP ) isimli konumuzda Metin2 Ot nerden düşer, sorusuna cevap verdik. Daha fazlası için sitemizin diğer bölümlerimizi ziyaret edin.