Metin2 Cadılar Bayramı Etkinlikleri Takvimi ( 2017 )

Bildiğimiz üzere Metin2 oyununda her sene Cadılar Bayramı geldiğinde etkinlikler düzenleniyor. Bu sene Metin2 Cadılar Bayramı Etkinlikleri çok keyifli geçeceğe benziyor! Öncelikli olarak etkinlikler hakkında detaylı bilgi vermeden önce biraz Cadılar Bayramı hakkında konuşalım. Aslında Türkiye’de bu bayram normal şartlarda kutlanmıyor. Çünkü bu bayram Hristiyanların dini bayramı olarak nitelendiriliyor ve her sene kutlanıyor. Bu sene olduğu gibi Avrupa’nın çoğu bölgesinde ve tüm Hristiyan alemi tarafından bu bayram kutlanacak. Metin2 Sunucuları yani merkezi yönetimi Almanya’da bulunduğundan dolayı oyun yönetimi Türkiye’de de bu etkinliği yapmayı uygun görmüş ve oyuncular bundan dolayı mutlular. Çünkü oyuncular için etkinlikler her şeydir! Kendi adıma konuşacak olursam aslında benim için öyledir diyebilirim.

Fazla uzatmadan sizlere etkinlik hakkında bilgi verelim. Öncelikli olarak oyun yönetimi tarafında baya geniş bir etkinlik takvimi verildi. Bu takvimde baya bir etkinlik bulunuyor.

Cadılar Bayramı Etkinlik Takvimi

Evet, yukarıdaki tabloya bakacak olursak 13 gün boyunca Cadılar Bayramı Eventi devam edecek ve sonrasında belli başlı ekstra etkinlikler düzenlenecek. Bu durum oyun için gerçekten çok güzel, etkinlikler oyuna sürekli olarak renk katıyor diyebiliriz. Oyun yönetiminin bu etkinlikleri çoğaltması her zaman için faydalıdır diyebiliriz.

Metin2 Cadılar Bayramı Etkinlikleri hakkında sizlere bilgi verdik, daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Son olarak GameGuard Detects GameHack (v6877++) Hata Çözümü isimli konumuzda GameGuard hatasını nasıl çözeceğinize dair bilgi verdik.